Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 02.08.2012 ДОПОМОГА ЦІЄЇ ЛЮДИНИ - БЕЗЦІННА

Ось уже чотири роки на базі Шепетівської центральної районної лікарні функціонує відділення детоксикації, в якому хворі з нирковою недостатністю, що проживають в містах обласного значення Шепетівці, Славуті, Нетішині, а також Ізяславському, Шепетівському, Полонському районах, проходять життєво необхідне лікування програмним гемодіалізом – апаратом «штучна нирка». Відділення одночасно надає допомогу 48 хворим із нирковою недостатністю.
     Завдяки реалізації державної програми лікування гемодіалізом, відділення укомплектоване дев’ятьма «штучними нирками». Зокрема, коли виникла гостра потреба в розширенні сфери обслуговування хворих - інвалідів I групи, дві «штучні нирки» було придбано за безпосереднього сприяння голови Хмельницького благодійного фонду «Зміцнення громад» Сергія Васильовича Буряка. Допоміг він і в заміні окремих деталей до цих апаратів, оскільки ресурс їх напрацювання складає 10-11 тисяч годин.
     Просимо через вашу газету висловити щиру вдячність Сергію Васильовичу за увагу до людей з тяжкими недугами, за те, що своїми вчинками він дарує надію, повертає радість від можливого повноцінного життя на Землі.
     З повагою – М. ЩЕРБАТЮК, завідувач відділення
     детоксикації, медперсонал та пацієнти цього відділення.
     


  коментарі: 5

 : Потрібно булоб розписати по кожному рокові починаючи з його обирання до ради як він надавав (безцінну) допомогу і тоді зразу - людям стане все зрозуміло про нашого благодійника-спасителя та мабуть люди довго будуть дякувати.  (написано 02.08.2012 в 23:52 з адреси:  212-159-201-46.pool.ukrtel.net)
Небайдужий. : Звичайно, краще було б зробити зведений перелік усіх публікацій про благодійну діяльність Буряка С.В. для тих, хто не слідкував за публікаціями в місцевій пресі. Але відомо, що між словами дивитись і бачити дуже велика різниця. Ті . що постійно нічого не бачили, і далі будуть твердити, що благодійна діяльність - це піар. Радив би таким зустрітись з любим жителем Славути, який їздив раніше на діаліз в Хмельницький, а зараз їздятьв Шепетівку, може після цього вони зрозуміють, яка це велика допомога людям.  (написано 03.08.2012 в 05:55 з адреси:  213-200-132-95.pool.ukrtel.net)
Влад : До чего же противно все это. Буряк за бюджетные деньги помощь оказывает, а хвалит его заведующий отделением.  (написано 03.08.2012 в 08:50 з адреси:  178.213.174.61)
патріот : поки лікарі не будуть думати про гроші а піклуватися про хворих ніяка допомога хворим не буде діевою.а скільки цей лікар отримав за піар. вони продажні.лікар закінчився як лікар коли він пішов в депутати і почав займатися політикою забувши клятву гіпократа  (написано 03.08.2012 в 14:46 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 9 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік