Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 02.08.2012 ВІЛ. ЯК ВІД НЬОГО УБЕРЕГТИСЯ?

Як відомо, ВІЛ - одна з основних проблем, з якою стикається людство. В усьому світі спостерігається стрімкий ріст кількості хворих ним лю-дей. На жаль, Україна – не виняток. Страшна статистка свід- чить: щодня в Україні реєструється 48 випадків захворюва-ння ВІЛ-інфекцією. За оцінками експертів, до 2014 року загальна кількість ВІЛ-інфікованих громадян у нас становитиме від 479 до 820 тисяч осіб.
     Багато про ВІЛ вже відомо, але кожен день з’являється но-ва інформація. Для того, щоб захистити себе від цього страш- ного захворювання, необхідно знати про нього якомога більше. ВІЛ – це вірус імунодефіциту людини, який викликає СНІД. СНІД – синдром набутого імунодефіциту, кінцева стадія інфекційного захворювання, виклика- ного вірусом імунодефіциту людини.
     Причому, ВІЛ живе тільки в організмі людини, а заражена людина може почувати себе здоровою, лише при необережній поведінці стає можливою передача ВІЛ іншим людям.
     Однією із найрозповсюдженіших причин захворювання на ВІЛ є вживання ін'єкційних наркотиків, яке не тільки шкідливе для здоров'я, але і значно підвищує можливість зараження вірусом. Як правило, ті, хто вводять внутрішньовенні наркоти-ки, використовують загальні го- лки і шприци без їхньої стерилізації.
     Також, ВІЛ передається в та-ких ситуаціях: при «незахищеному» статевому контакті (якщо при цьому людина ще й вживає алкоголь і наркотики, то це робить її безпомічною й збільшує ризик); через нестерильні медичні голки, крапельниці, при порушенні цілісності шкіри гострим предметом (голкою, бритвою, або інструментом для на- несення татуїровки), який перед цим використовувала інфікова-на людина та кров якої зосталась на ньому; від інфікованої матері дитині (під час вагітності, пологів або під час годування груддю).
     Увага! Вірус імунодефіциту людини не передається через потиск руки, посуд, одяг, біли-зну, при відвідуванні басейну, сауни, туалету, через губну помаду, укуси комарів та інших ко-мах, при контактах у громадсь- кому транспорті, при чиханні та кашлі, користуванні телефоном, при поцілунках.
     Щоб уберегтися від захворювання на ВІЛ, не слід користуватися з іншими людьми одними й тими самими голками та шприцами для введення лікарських препаратів, слід виключити статеві контакти з людьми, стосо-вно яких немає упевненості, що вони не інфіковані, дотримуватися контрацепції «безпечного сексу», не вживати наркотики.
     Пам’ятайте, що основною111 умовою профілактики захворювання на ВІЛ є ваша поведінка!
     Якщо у Вас виникнуть запитання, Вам необхідна порада чи консультація, звертайтесь до11 Славутського районного центру соціальних служб для сім’ї, ді-тей та молоді за адресою: вул. Козацька,40 (приміщення районної бібліотеки), тел. 2-18-91.
     Наталія ПЕРМІНОВА, директор районного центру.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік