Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.08.2012 ЗДАТИ АНАЛІЗИ СТАЛО ПРОБЛЕМНО. ЧОМУ?

Зайшла я недавно до магазину «Людмила», що на вул. Князів Сангушків. Людей було не так вже й багато, але, придбавши необхідний товар, вони не поспішали виходити з магазину. Я прислухалась до розмови двох жінок, а з приводу почутого вирішила висловити ці свої міркування.
     Йшлося про те, що зараз, аби отримати талони в нашій районній лікарні для здачі відповідних аналізів, треба чекати днів 6, а то й більше. «Нема талонів. Ждіть. Прийдете в п’ятницю», - сказано було у понеділок одній бабусі. «Та я ж і не знаю, чи доживу до тієї п’ятниці», - бідкалася старенька.
     Ці дослівні репліки переповідала мені пані Людмила, яка нещодавно приводила у лікарню свою маму. Жінка мало не плакала: «Мамі ж було так погано! Їй сільський фельдшер видав направлення у Славуту. Бо потрібне термінове лікування! Довелося б із нічим повертатися додому, якби не зустрілася знайома працівниця лікарні…»
     Почула я і про те, як зараз важко придбати ліки за «червоним» рецептом. Що це за рецепт такий, я й сама не знаю. Виявляється, з ним треба аж у Нетішин їхати, тратити час, сили, здоров’я, гроші і, буває, також із нічим повертатися додому.
     - Одну таку стареньку я недавно з Нетішина до Славути підвозила, - повідала пані Ірина і продовжила, - плакала бідна. Ліків не отримала, бо ще якогось підпису не виявилося на рецепті.
     - Напишіть про це у газету, - попросили мене відвідувачки магазину. - Зверніться до наших медиків із проханням, щоб вони не забували про своє божественне призначення на землі. Бо де ж це бачено, щоб у наш час проблемою стала навіть термінова здача аналізів?
     Марія КАРАВАН.
     


  коментарі: 1

admin : “Щодо прийому та здачі аналізів у Славутській поліклініці, - прокоментував цей лист до редакції головний лікар ЦРЛ Віктор Дмитрович ІВАЩУК, - то давайте згадаємо, як ще півроку тому ми бачили біля лабораторії величезні черги. Люди просиджували чи простоювали тут годинами. Власне, самі пацієнти й підштовхнули нас приймати аналізи за талончиками, у заздалегідь визначений час. Це стосується, одразу наголошу, лише тих, хто не має гострих ускладнень здоров’я, а проходить профілактичні медичні огляди тощо. І ця система працює досить ефективно, планомірно.
     Хоча, влітку, коли потік пацієнтів зростає, а частина медперсоналу перебуває у відпустках, виникає деяка напруга. Однак, що стосується необхідності термінової здачі аналізів, то відмови ніякої тут у нас не може бути, навіть вночі працює ургентна лабораторія в реанімаційному відділенні.
     Так звані «червоні» рецепти (хоч насправді вони на колір є жовтими) виписуються хворим на сильнодіючі та наркотичні препарати. Із-за тимчасової відсутності аптеки, яка має ліцензію на продаж таких ліків, ми змушені були укласти короткостроковий договір із комунальною аптекою м.Нетішина (раніше в нас ці ліки відпускалися аптекою №177). На даний час проблему вже знято – маємо угоду з медтехнікою м.Хме-льницький, яка відкрила свою аптеку біля кафе «Батискаф». До речі, наша Славутська ЦРЛ реалізацією названих препаратів не займається!
     Насамкінець прошу всіх пацієнтів: якщо трапилися якісь непорозуміння зі здачею аналізів або вирішенням інших питань, звертайтеся до керівників наших медичних підрозділів або до мене особисто. Ми зацікавлені в тому, щоб надання необхідної медичної допомоги людям було оперативне і ефективне”. 
(написано 02.08.2012 в 23:19 з адреси:  109-162-25-39-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 2 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік