Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 29.07.2012 ДУМАТИ ПРО ЖИТЯ

Сьогодні Україна стоїть на порозі значних змін. Перед нею - нелегке завдання підготувати і провести чесні та демократичні парламентські вибори. Особисто мене в тому, що так і буде, переконують слова відомого політика, який заявив: «Ми готові до співпраці, але не готові до того, щоб своїми зусиллями політики руйнували мир, злагоду, соборність і майбутнє України. Зі складної ситуації - економічної, соціальної кризи - за два роки ми фактично почали активну наступальну соціальну політику. Підтвердженням тому є соціальні ініціативи Президента, які вже реалізуються в нашій країні. Вибори до Верховної Ради стануть екзаменом на демократію. Весь світ дивиться на те, як, в першу чергу, наша політична сила, яка несе відповідальність за стан справ у країні, зможе організувати й провести вибори».
     Хочу зауважити, що Президент України неодноразово акцентував увагу всіх членів своєї команди - і тих, хто знаходиться на державних посадах, і тих, хто працює на інших суспільно важливих напрямках, - на тому, що вибори мають відбутися чесно та прозоро. Опоненти просто зобов’язані конкурувати у відвертій дискусії, пропонуючи не взаємні образи і звинувачення, а конкретні результати роботи.
     Бачу, на даний час влада готова виправляти свої помилки, удосконалювати свою роботу, залучати до спільної команди тих людей, у яких болить серце за майбутнє нашої країни. Всі готові до компромісів, але ми не готові до зрад. Задля реального результату ми готові до спільної роботи та готові забути взаємні образи. Думаю, що для досягнення бажаного потрібно думати про життя кожної людини, а не обмежуватися лише інтересами партій і політиків. Адже тільки такі гасла, втілені в життя, принесуть результат!
     Юлія САНОЯН, член Партії регіонів.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік