Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.07.2012 ДРУГЕ НАРОДЖЕННЯ ЦИКОРІЄСУШИЛЬНОГО

Cьогодні Славутський цикорієсушильний завод виготовляє близько 50 видів екологічно чистої, без будь-яких шкідливих хімічних домішок та інгредієнтів продукції, яку із задоволення споживають не тільки українці, а й мешканці багатьох зарубіжних країн. Але так було тут не завжди. У перші роки Незалежності України підприємство практично зупинилося...
     І ось, коли у 1996 його очолила Людмила Сабінська, почалася нова ера в житті заводу. Хоч отримала вона його з величезним загальним боргом в 4,5млн. гривень: перед бюджетами усіх рівнів, постачальниками сировини, соціальними фондами, трудовим колективом (з виплати заробітної плати), а також із застарілою морально та фізично матеріально-технічною базою
     Та, попри все, у 1998 році з величезними труднощами підприємство було газифіковане: переведено його котельню з рідкого палива (мазуту) на природний газ. Завод потроху почав оживати. Але левова частка обігових коштів йшла на погашення вищезазначених боргів та сплату чималих податків. А підприємство мало рухатись уперед, розвиватись - цього потребували ринкові відносини. Саме тоді, в розпал кризи, завдяки ініціативі народного депутата України Сергія Буряка, Верховною Радою України було прийнято цілу низку законів, спрямованих на оздоровлення економіки. Зокрема, Закон «Про списання і реструктуризацію податкової заборгованості підприємствам цукрової галузі», до котрої на той час і належав Славутський цикорієсушильний завод.
     Але, як пригадує Людмила Петрівна, у списку підприємств-боржників, яким списувались борги, цикорієсушильного заводу чомусь не виявилось. І лише за допомоги безпосередньо Сергія Буряка його було в останній момент включено до реєстру, завдяки чому борг перед податківцями зменшився на 600 тисяч гривень. Також у ті роки дуже допоміг заводу Сергій Васильович, коли потурбувався про списання ще одного вельми значного боргу – з повернення відсотків кредиту банку «Україна», котрі через гіперінфляцію зросли до 700 тисяч гривень, при тому, що сам кредит брав-ся раніше в сумі 100 тисяч радянських рублів. Зекономлені кошти керівництво заводу ефективно використало на зміцнення його матеріально-технічної бази. А вже інший, дуже потрібний цільовий кредит в сумі один мільйон гривень, для цикорієсушильного заводу, з метою модернізації його технологічного устаткування на пільгових умовах, під невеликий відсоток Сергій Васильович зініціював у 2003 році. Завдяки отриманню цих коштів на виробництві було відновлено імпортну (Данія) технологічну лінію з обсмажування цикорію, обладнано її відповідними фільтрами для захисту довкілля від шкідливих виробничих викидів, а також введено в дію лінію з виготовлення розчинного цикорію.
     Отже, як стверджує Людмила Сабінська, саме завдяки неоціненній допомозі народного депутата Сергія Буряка вдалося зберегти очолюване нею підприємство та його кадровий потенціал. А ще - неабияк зміцнити виробничі потуж- ності, котрі нині повністю задіяні. Адже це колись сезонне виробництво нині успішно працює в цілодобовому режимі безперебійно впродовж року. Продукція його користується неабияким попитом як на внутрішньому, так і зовнішньому ринках. Відтак, має завод на рахунках солідні обігові кошти, а його працівники отримують доволі високу заробітну плату.
     Олександр ДЕЙКАЛЮК.
     
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік