Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.07.2012 ІЗ КИЄВА ВИДНІШЕ?

У квітні 2004 року в славутській міськрайонній газеті «Трудівник Полісся» з’явилась публікація її кореспондента Олександра Дейкалюка під назвою «Вперед! По бездоріжжю?..», у котрій порушувалась проблема критичного стану доріг Славутчини, зокрема, центральної автомагістралі Славути – вул.Леніна (згодом рішенням сесії міської ради від 20 липня 2007 року її було перейменовано на вул.Миру. – Авт.).
     Ця публікація викликала доволі потужний резонанс серед місцевої громади, влади міста. Адже в міському бюджеті коштів на капітальний ремонт, якого вкрай потребувала ця дорога, котрою через її жахливий, фактично - аварійний стан, практично ніхто не користувався, - не було. А їх на ремонт проїжджої частини протяжністю 2150 метрів загальною площиною 8 тисяч квадратних метрів, було потрібно чимало. Згідно з кошторисом, виготовленим наприкінці квітня того ж року, аби повністю відремонтувати тут, крім проїжджої частини, ще й тротуари, необхідно було вишукати 1 млн. 242тис. гривень.
     Тому, не гаячи часу, тогочасний міський голова Славути М.О.Поліщук офіційно звернувся до народного депутата України Сергія Васильовича Буряка з проханням посприяти у наданні фінансової допомоги в проведенні ремонту дорожнього покриття вул.Леніна. Сергій Васильович пообіцяв надати допомогу в розв’язанні цієї проблеми. Адже, часто-густо відвідуючи Славуту, на власні очі бачив, у якому жалюгідному стані перебувала дорога центральної вулиці міста, де кожен квадратний метр її проїжджої частини «прикрашали»(!) ями та вибоїни... Обидва боки цієї вулиці щільно забудовані індивідуальними будинками. Отже, для їх власників, внаслідок критичного стану дороги, утворились великі незручності: в підвезенні твердого палива, користуванні власним автотранспортом, викликах швидкої допомоги та ін.
     З цієї ж причини створювались проблеми в питанні нормального функціонування й кількох установ та організацій, розташованих на цій вулиці, - зокрема, воєнізованої пожежної частини, відділень банку і Національної страхової компанії «Оранта», редакції міськрайонної газети «Трудівник Полісся», міської друкарні (яка ще діяла на той час), відділення зв’язку №2, швейної майстерні, ЗОШ №4, автотранспортного підприємства, декількох закладів торгівлі та громадського харчування. Роками не діяв тут і маршрут міського автобусного пасажирського сполучення.
     Тому, зважаючи на цю ситуацію, тогочасний голова Комітету з питань фінансової та банківської діяльності Верховної Ради України Сергій Буряк, з метою вирішення цього непростого питання, використав такі засоби реагування на подібні ситуації як депутатський запит, а також депутатські звернення до вищих органів влади, у т.ч. й до тогочасного Прем’єр-міністра України В.Ф.Януковича. Це звернення до Віктора Федоровича співпало зі створенням у 2004 році за його ініціативи дієвого механізму контролю й планування - громадського руху «Нова взаємодія».
     Отже, з приводу підтримання цієї ініціативи в жовтні 2004 року в Славуті відбулась установча конференція цього руху, в якій взяли участь понад 200 активістів – мешканців Славутчини. Учасники конференції в ході обговорення визначили об’єкти для фінансування з держбюджету 2005 року, на які найдо- цільніше спрямувати виділені кошти. З-поміж інших об’єктів до переліку першочергових потрапив й капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Леніна (нині - вул.Миру).
     А Сергій Васильович свого слова дотримав ще й тим, що посприяв виділенню значної частини коштів на ремонт цієї дороги в обсязі 500 тисяч гривень. Ремонт було розпочато оперативно - в листопаді 2004 року - із використанням потужної спеціальної техніки спеціалізованим підприємством регіону – Полонською філією ВАТ «Південнозахідшляхбуд». Асфальт для ремонту - щодня до 60 тонн! – надходив з асфа- льтових заводів Полонного й Красилова. Таким чином, ремонт дороги було проведено в стислі строки й завершено ще до настання холодів. За висновками державної комісії дорогу на вул.Миру було здано в експлуатацію.
     Відтоді нею вирує вельми інтенсивний автотранспортний рух, завдяки чому було значно розвантажено інші, паралельні до цієї вулиці, дороги міста, відновлено й пасажирське автобусне сполучення. На жаль, з того часу під час виконання різних будівельних робіт комунальними та іншими службами було понівечено окремі ділянки тротуарів вул.Миру. Але ніхто ремонтувати їх не збирається. Видно, знову доведеться звертатися до Сергія Васильовича. Хтось вперто не бачить цього під носом. А з Києва – видніше!...
     Н. ЦИМБАЛЮК.
     


  коментарі: 4

мер : мне дорога не нужна.задача попасть в верховную раду  (написано 29.07.2012 в 21:52 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віктор : Не видать ему Верховной Рады, как своих ушей.  (написано 30.07.2012 в 06:39 з адреси:  46.247.146.184)
калашніков : будет мер в верховной раде назло всем  (написано 31.07.2012 в 14:31 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
небайдужий : Якщо для Януковича побудували плошадку для геліокоптерів , тоде мер-депутат буде ставити коня !?  (написано 31.07.2012 в 14:48 з адреси:  131-70-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік