Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 27.07.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: НЕПОТРІБНІ ГОСТІ

24 липня, на тлі «покращення нашого життя вже сьогодні», голова Хмельницької ОДА наклав грошові стягнення із заробітних плат своїх заступників, за допущення спаду у тваринництві та промисловості, за підсумками I-го півріччя цього року. Окремо призупинено присвоєння чергових рангів держслужбовця п’ятьом головам райдержадміністрацій терміном до одного року.
     Як повідомило УНІАН, лють губернатора викликала інформація його першого заступника щодо рівня зарплат у Старокостянтинівському районі. На засіданні колегії ОДА Василь Ядуха гримнув: "Я вас запитую: "На х..ра здалися такі заступники і помічники? Ти чого работаєш проти людини?" Якщо посадовець відповідає за певну ділянку роботи і йде на колегію облдержадміністрації, він повинен достеменно володіти інформацією. Гості у владі не потрібні!"
     Цього ж дня, під час 17-ї звітно-виборчій конференції обласної організації Партії регіонів її скандальний голова зажадав … викорінити «помаранчеве бадилля». Василь Степанович, зокрема, сказав: « …Нова влада по-справжньому, не на словах, а на ділі, вирішує питання соціального захисту населення. Приміром, вручення почесних нагород "Матір героїня". У 2007-2008 роках в області 24 багатодітні матері були приставлені до почесної нагороди. За 2010-2011 роки нова влада нагородила 4 тисячі жінок званням "Матір героїня". А тому гасло "Вони обіцяли – ми зробили" повинно стати основою нашої виборчої кампанії. …Ще сьогодні, серед невеликої частини мешканців області ходять розмови, що пенсії підвищила "Вона", що багато справ зробила "Вона". Але чому цій брехні ми не протиставляємо свій інтелект, конкретні справи через ЗМІ. …Це помаранчеве бадилля потрібно з Хмельницької області викорінити назавжди!.."
     Ось такий він насправді, Василь Ядуха, – неперебірливий до своїх та безжальний до інакодумців. За це, напевно, і поважають його однопартійці.
     Залишається, правда, незрозумілим - яким саме чином Василь Степанович зібрався «викорінювати» понад 58% мешканців Хмельниччини, що сумарно підтримали «помаранчевих кандидатів» у президенти України під час останньої виборчої кампанії… Втім, як то кажуть, це вже справа техніки і адмінресурсу.
     А ще, зовсім недавно, пан Ядуха натхненно заявляв, що нинішня влада «послана Богом»… Проте, якщо це справді так, то чому ж все-таки в його рідній області катастрофічно зменшується поголів’я великої рогатої худоби та одне за одним закриваються колись рентабельні промислові підприємства? І невже публічні прочухани підлеглим сприятимуть створенню додаткових робочих місць та збільшенню надоїв молока?
     Словом, достеменно невідомо з яких саме причин інтелект подільської «команди професіоналів» досі не матеріалізувався в конкретні справи на благо простих людей, але з бравурними телевізійними роликами щодо подолання руїни, «Божа влада» явно поспішила.
     Єдине, в чому без вагань можна погодитись з очільником Хмельниччини, так це в тому, що гості у владі непотрібні.
     
     Ігор Піголь, громадський активіст, м.Славута
     
     slavuta2000@ukr.net
     
     


Розміщено:
Ігор  
+380972586091   slavuta3000@ukr.net


  коментарі: 8

Р.А. : Гнати такіх гостей треба!  (написано 27.07.2012 в 15:07 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Брат-2 (афганец) : А ты Игорек не расписывайся за всех жителей области. Кто его знает прголосовали бы 58% или 28%. Год на год не приходится. Было время и тысячи в Славуте вместе с тобой кричали "Ющенко наш президент!", а через три года его м атюками крыли все подряд. а сильную руку у нас всегда истоически традиционно любили. именно поэтому и Яныка выбрали. Юлька хоть и побойчее многих мужиков, но стерва и психопатка. Такую к власти на пушечный выстрел подпускать нельзя. Да и лечат ее не там где надо. Психиатра бы ей сначала. Хотя я не оправдываю Яныка, он конкретно херню впорол посадив Юльку, сам же дурак ей рейтинг с 2% до теперешнего поднял.   (написано 27.07.2012 в 19:11 з адреси:  46.247.187.195)
наркоман : юльку на презика.хоть кумара не будет.кури и колись вволю.даеш кайф  (написано 28.07.2012 в 04:29 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
Влад : Выкорчевать нужно всю региональную братву,и не только в области,а по всей Украине.Кто смотрел сюжеты про симейный бизнес Ядухи по ТВi, тот все выделвидел.Жене-озера.Сыну-заводы.А себе-земельку.И после этого он еще и рот роскрывает.   (написано 28.07.2012 в 06:48 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
С.Г. : Дмитровичу-цьом!Люблю і поважаю за принциповість!!!!!!!  (написано 28.07.2012 в 10:56 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
с.г.владу  : ты что голубой.а вы забыли чей рынок был при ющенко.чей губернатор был.помаранчевых.а там прибыль милионы в день.  (написано 28.07.2012 в 13:37 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
С.У. : Як уже зодовбали ці спори-хто з них кращий? ВОНИ ОБОЄ -ОДНОГО ПОЛЯ ЯГОДИ !!! хто до цих пір ще не зрозувів-так це ДЕБІЛИ ! Яника ненавиджу, але за те що (но стерва и психопатка. Такую к власти на пушечный выстрел подпускать нельзя) посадив-вдячний-хоч одне добро зробив.от якби ще до неї яценюка-ціни йому не було б,щоб не вішав лапшу. чогож ніхрена неробив до цих пір? адже був головою ВР при підерці і що він зробив,га??? а тепер знов якогось хрена пнется. я буду вибирать з тих що нема зараз у ВР ! а всіх хто зараз там,без винятку-нахер з палуби!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (написано 28.07.2012 в 15:40 з адреси:  173.245.64.210)
Влад : Не,ребят,уж лучше Юлька,чем этот пахан  (написано 01.08.2012 в 08:40 з адреси:  178.213.174.61)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік