Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.07.2012 НАЙВАЖЛИВІШУ ПРОБЛЕМУ ВИРІШЕНО!

Сьогодні ми зазвичай не задумуємось над тим, що був час, коли шепетівчани потерпали без води. Наприкінці 90-х років вона подавалася в оселі мешканців по кілька годин на добу. А іноді взагалі була відсутня протягом кількох днів. Водогін не міг забезпечити необхідну кількість води для багатотисячного міста. Та й якість її була дуже низькою. Потрібні були кошти для прокладання нової гілки водопроводу з Кам’янки Славутського району, реконструкції застарілої системи водопостачання. Не витримували на- вантаження й очисні споруди, які потребували негайного втручання, бо вже несли загрозу довкіллю.
     Тодішня міська влада на чолі з міським головою А.В.Васьковським у 1999 році звернулася за підтримкою до народного депутата України Сергія Васильовича Буряка. Він представляв інтереси мешканців нашого краю у Верховній Раді, був обраний у 1998 році по Славутському виборчому округу. І, незважаючи на те, що в країні ситуація була дуже складною: не виплачувались зарплати, пенсії, страйкували вчителі, медики, Сергій Буряк знайшов можливості підтримати шепетівчан у розв’язанні найважливішої проблеми. Завдяки саме йому111 справу було зрушено, як мовиться, з «мертвої» точки.
     Сергій Васильович неодноразово звертався до Кабінету Міністрів України з проханням виділити кошти на забезпечення стабільного водопостачання й реконструкцію очисних споруд у Шепетівці. І таки домігся свого: гроші в сумі 400 тисяч гривень були виділені для нашого міста з резервного фонду уряду. Це стало початком позитивних перетворень у сфері водозабезпечення Шепетівки.
     Звичайно, потім були інвестиції з державного та обласного бюджетів, не стояла осторонь від важливої справи й міська влада. Одне слово, спільними зусиллями вдалося вирішити глобальне питання міста обласного значення. І нині у будинках шепетівчан вода є постійно. Та й якість її, як і належить, відповідає усім санітарним нормам.
     С. МОКРЕНКО.
     


  коментарі: 7

патріот : буряка в верховну раду.а то як пройде станемо всі коєаками.з машин на коні пересядемо а нетішин буде замість киева столицею  (написано 27.07.2012 в 06:01 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
Український патріот : Буряк - смердюча тушка-зрадник України,який перебіг до Партії ригіонів. Голосувати за нього-себе неповажати.  (написано 27.07.2012 в 08:22 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
украінському патріоту : ти не украінський патріот.ти жидівський як вся твоя опозиція.буряк зробив більше для славути добра чим вся ця жидівська мафія на чолі з мером  (написано 27.07.2012 в 11:58 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
Р.А. : якщо люди і цього разу купляця на обіцянки усіх цих буряків-тушок,то це буде їхня остання покупка в Україні.Бо України вже небуде.  (написано 27.07.2012 в 15:10 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Р.А. : Правильно,Адміне! Неадекватних коментаторів тра блокувати!!!  (написано 27.07.2012 в 16:03 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік