Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.07.2012 «THIS COUNTRY IS VERY BEAUTIFUL…»

Так нещодавно говорили іноземні фани про Україну, державу, в якій проводили Євро-2012. Чималі сподівання покладали на футбольний чемпіонат як українці, так і влада. Але треба сказати, що разом із європейським визнанням ми залишилися в мінусі. Читаю на шпальтах «Тру- дівника Полісся» (№28) про те, як оновилася Україна і як зросла економіка – й з остапівською усмішкою думаю та дивуюся, як, все ж таки, живемо ми чудово(!). А ще нарікаємо на уряд, Президента. Отакої!
     Побудували нові аеропорти, стадіони, автомагістра- лі, відремонтували кількана-дцять кілометрів доріг, створили комфортні умови для закордонних гостей, наприклад, дозволили ходити в туалет там, де припече, вклали кошти й у розвиток культури. А ще можна побачити, як великими українськими міста- ми сьогодні пересуваються нові таксі, а залізничними коліями мчать потяги підвищеної швидкості «Хюндай». І ніби нічого немає тут поганого, бо все зроблено для змі- цнення національної інфраструктури. Але…
     Взяти хоча б до уваги той факт, що наші залізничні колії витримують швидкість потягів 70км за годину, а «Хюндай» розрахований на 160км. Яких наслідків чекати від корейських потягів для українських залізниць, важко навіть уявити. І ціни привабливі на «Хюндай». Наприклад, з Киє-ва в Донецьк квиток коштує вдвічі більше, ніж на вітчизняний (різниця несуттєва – від 145 до 175грн, а то й більше). Чи по кишені таке задоволення кожному українцеві, якщо мінімальна заробі- тна плата становить 1094грн?
     А про відремонтовані дороги годі й говорити. Хіба що про Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ чи Донецьк. Це саме ті міста, куди влада якнайбільше вкладала грошей. Бо автодорога сполученням Славута – Кам’янець-Подільський як була, так і залишається в занедбаному стані. Смішно, бо в Європі ніде не залатують вибоїни на дорогах. В тому й то справа, що їх там ремонтують. А от Україні автодорожники саме латають дороги, звідси й результат із неприємних: як тільки асфальт прогрівається від сонячних променів, так і пливе смо- ла, і від автомобільних прокатів на щойно «відремонтованих» місцях залишаються відбитки шин (це в кращому випадку), або ж то знову ями.
     У мінусі від Євро-2012 опинилося й чимало підприємців, які вклали більше коштів, ніж отримали прибутків. Скажімо, не всі власники готелів задоволені своїми справами після Євро-2012, бо тут вже як у рулетці: виграти або програти. Особливо зазнали фіаско ті, хто починав із нуля, тобто, зведення готелів, а це - додаткові витрати. До того ж, власники готелів чи то ж бо ресторанів розраховували11 щодня приймати величезну кількість клієнтів, а в результаті їх новобудови переважно пустували, від чого й постраждав їх бізнес.
     Щоправда, країна таки оновилася. Але в бюджеті залишилася дірка. Наприклад, за інформацією всеукраїнського видання «День» на Євро в Донецьку було витрачено 8,1млрд гривень, а отримали в бюджет – 300млн. І тепер, щоб хоч якось повернути затрачені кошти, Донбас-арену здають в оренду для проведення різного роду корпоративів.
     А скільки ще чекає труднощів попереду Україну? Не хочеться навіть заглиблюватись. Бо, попри всі недоліки, треба визнати, що ми живемо в сучасній європейській державі, яка вразила іноземців своєю красою, а найголовніше – ще- дрістю українців. Тепер Украї-на в очах європейців виглядає не як країна, що опинилася поза межами демократії і моралі, а як країна, яка вміє гостинно, по-українськи зустріти на своїй землі закордонних гостей і дарувати шматочок українського серця.
     Ось така ми нація! Тільки в очах самих українців залишаються сірі будні, які можна змінити на краще лише тоді, коли влада почне перейматися не власними справами, а нагальними проблемами са- мих українців.
     Валентина КОВАЛЬЧУК,
     с.Ганнопіль.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік