Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 26.07.2012 РОСІЙСЬКОМОВНА СЛАВУТА

Те, що значна частина славутчан розмовляє російською мовою, ні для кого не секрет. Правда, ніхто точно не скаже, скільки з них хотіли б, щоб російська мова стала другою державною. Хоча, таке соціологічне опитування можна було б зробити, бо кого-кого, а держслужбовців у нашому місті більше ніж достатньо.
     А як взагалі російськомовні славутчани ставляться до мовного закону, прийнятого Верховною Радою і поки що не підписаного Президентом України? Слід віддати належне нашій міській владі, яка рівно 5 років тому наважилася на перейменування вулиць, замінила таблички з їх назвами на українські. Оперативно прореагувала вона і на Закон «Про засади державної мовної політики»: відбувся «круглий стіл» з даного питання; сесія прийняла звернення, в якому засудила прийняття цього закону. Все ніби правильно. Але, як видно зі знімка, проблеми з російськомовними вивісками у місті залишаються! Таких фотофактів можна було б навести немало. Звичайно, справа не лише у вивісках і назвах вулиць. Хоча і в них також. Бо якщо рішення прийняте – його потрібно доводити до кінця, чого в нас часто, на жаль, не буває. Будьмо патріотами, українцями хоча б у таких, здавалося б, дріб’язкових питаннях! Якщо в чомусь більшому вже не можемо….
     


  коментарі: 2

Р.А. : Проблеми то-одну рисочку забрати  (написано 27.07.2012 в 16:02 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік