Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - easy auto insurance quotes
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.07.2012 МІЙ ВЕСЕЛИЙ ДІДУСЬ

Велике щастя для батьків, коли вони можуть гордитися своїми дітьми і внуками. Своїх дітей у мене поки що немає, а значить, мені ніким гордитись. Але я маю відчуття гордості за свого дідуся по маминій лінії. Мій дідусь, Панасюк Володимир Юрійович, у цьому році відсвяткував своє 80-річчя. Він прожив довге і складне життя… Народився 8 вересня 1931 року в багатодітній сім'ї простих колгоспників. Його батька було репресовано, коли моєму дідусеві минуло шість років. І всі чоловічі турботи лягли на плечі малого сина, який був єдиним у сім'ї.
     В десять років, коли розпочалася Велика Вітчизняна війна, мій дідусь пішов працювати їздовим у колгосп. Незважаючи на вік, був нагороджений медаллю «За доблестный труд в 1941-1945гг.». У 1951-1954 роках служив у лавах радянської армії. Коли повернувся, познайомився із молодою вродливою дівчиною. Закохавшись з першого погляду, вони побрались у 1956 році. Народилося у них троє синів. Великою радістю для них було народження дівчинки, але не судилось довго радіти. Не минуло донечці й місяця, як згоріло все. Полум'я знищило оселю і всі будівлі та всеньке добро, що знаходилось в них.
     Але, на щастя, ніхто не залишився осторонь цієї біди: всім селом відбудували нову простору хату. Здавалося, все погане пережито. Лишалося тільки радіти життю, але, на жаль, середній син замість того, щоб іти до армії, захворів важкою хворобою, яка забрала його до лікарні на довгих 9 місяців. Не встигли прийти до тями після важких переживань, як знову нове випробовування долі: смерть найстаршого сина.
     Пройшли роки, всі негаразди залишились позаду. Але пережите, звичайно ж, позначилось на здоров'ї дідуся. Хоча, незва- жаючи ні на що, він ніколи не занепадав духом, завжди залишався оптимістом й усе життя співав. Пісня &#8213; це його сила! Куди б не йшов, що б не робив, завжди наспівує якусь мелодію. А коли збираються діти і внуки у рідній оселі, за дідусем співають всі. Яка це радість! Адже мій дідусь має тепер семеро внуків, трьох правнуків. Скоро на світ з'явиться четверта правнучка.
     Крім пісень, дідусь захоплюється кіньми. З десяти років він не розлучався з ними ні на мить. Його любов до них – безмежна. Він піклується про них, неначе про дітей. А як він любить орати землю і сіяти хліба, допомагати людям, робити добро! І все це у нього виходить з таким натхненням, з такою радістю і, звичайно ж, &#8213; піснею!
     Тетяна МАЗЯРЧУК, с.Гориця.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік