Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.07.2012 ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА

З метою привернення уваги суспільства до проблем соціально незахищених верств населення і надання їм гуманітарної допомоги щорічно проходить Всеукраїнський місячник Червоного Хреста.
     Славутською організацією Товариства Червоного Хреста, за підтримки районної державної адміністрації та міськвиконкому, такий місячник проводився під гаслом «Милосердя не має віку й статі». Медичними сестрами Червоного Хреста були рознесені листи-звернення до керівників підприємств та підприємців. Завдяки їх спонсорській допомозі, а також коштам, зібраним за благодійні марки Червоного Хреста, спрямовані на виконання гуманітарних програм «Готовність до надзвичайних ситуацій», «Профілактика СНІДу і туберкульозу» та інших, упродовж першого півріччя цього року отримали матеріальну допомогу 276 чоловік на суму 12500 гривень. Медичними і молодшими сестрами обслужено 225 чоловік одиноких, інвалідів, зроблено багато ін’єкцій та інших процедур.
     Щиро дякуємо всім доброчинцям, котрі постійно долучаються до благодійних справ, а особливо М.І.Дубіні, генеральному директору ПАТ «Славутський солодовий завод», голові правління І.Д.Панчуку та всім працівникам ПрАТ «Славутський хлібзавод», головному бухгалтеру ДП «Славутське лісове господарство» А.В.Волошину, заступнику генерального директора В.П.Кобернику, начальникам цехів і робітникам ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», які в цьому році дуже активно зібрали кошти за благодійні марки, директору ПрАТ «Славутський пивоварний завод» С.В.Мосійчуку, медичним сестрам шкіл міста і учням, директору і всім працівникам Славутської філії ПАТ «Хмельницькгаз», колективам Славутського РВ УМВС, об’єднаної податкової інспекції і всім славутчанам, які придбали благодійні марки Червоного Хреста.
     Активну участь в місячнику Червоного Хреста взяли й підприємці міста: А.Ю.Коршук, В.І.Недашківський, І.Я.Ле- вчук, Л.І.Пізнюр, В.М.Дихно, М.П.Козел, Л.О.Поведюк, Н.Р.Терещук, Г.С.Ковальчук, Г.В.Гізун, Т.П.Говоркова, нотаріуси В.Я.Шкапій та Т.В.Сапожнік. За їхні пожертви 50 дітям-сиротам були вручені подарунки.
     Славутська організація Товариства Червоного Хреста звертається з проханням до населення Славутчини, усіх тих, хто має одяг, взуття, які вже не використовуються, але ще мають добротний стан, принести їх в офіс нашого Товариства на вул.Церковній для надання допомоги нужденним верствам населення, особливо - у надзвичайних ситуаціях.
     Допомагати немічним, калікам, сиротам, вбогим, стареньким має кожен із нас, поки молодий, здоровий, здатний хоч чимось полегшити життя знедоленим. Пам’ятаймо про це!
     З повагою – Катерина ДЕРЕВ’ЯНКО, голова Славутської організації
     Товариства Червоного Хреста.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік