Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.07.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: ОЧИСТИТИ СЕРЕДИНУ КУХЛЯ

«И ни церковь, ни кабак -
     Ничего не свято!
     Нет, ребята, все не так,
     Все не так, ребята!»
     
     В.Висоцький
     
     Про рівень морального падіння українського суспільства та необхідність його духовного відродження сказано-переказано достатньо. Проте, чи можливе сьогодні таке відродження, якщо ті хто покликаний бути взірцем духовних чеснот - самі погрузли в гріхах і неподобстві.
     На тлі череди скандалів навколо розкошів вітчизняних церковників, випадок про якій йдеться, залишився майже непоміченим. Між тим саме він є символічним.
     Сьомого липня 2012 року, в день Різдва Івана Хрестителя, Києво-Печерська лавра обзавелася … «кабаком». Ось так просто, без зайвого галасу, на території однієї з найбільших православних святинь України, відкрився заклад ресторанного господарства: якійсь багатій вирішив зробити екстравагантний подарунок на день народження своїй доці.
     І вже нікого не хвилює той факт, що з часу свого заснування як печерного монастиря у 1051 році, Києво-Печерська лавра була постійним центром православ'я на Русі. Що її занесено до світової спадщини ЮНЕСКО. Що на території Верхньої Лаври діє Національний заповідник, а в Нижній зосереджене монастирське життя … Це ж так романтично, після відвідин нетлінних мощів угодників Божих, що покояться в ближніх і дальніх лаврських печерах, та під шампанське, Стаса Міхайлова послухати. Можна й станцювати, якщо під коньячок…
     Чи можна уявити собі щось подібне на території Собору Святого Петра — католицького храму, одного з символів Риму, найбільшої споруди Ватикану?! Чи, наприклад, поблизу знаменитої мечеті «Месджід-ель-Гараму» - однієї з головних мусульманських святинь?!
     Між тим, будь-які публікації та сюжети про гроші церкви та «безбожне життя» наших священників, самі церковні ієрархи зустрічають образами. Так, настоятель Лаври отець Павло назвав журналіста "Української правди" Сергія Лещенка душевнохворим за те, що він розмістив у своєму блозі фотографії "Мерседеса" глави УПЦ МП Володимира. А колега владики – митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел пішов іще далі: він фактично прокляв журналістів газети "Сегодня", які написали статтю про доходи одеських храмів. На сайті митрополії навіть була оприлюднена інформація про те, що в храмах будуть молитися за те, щоб Господь «врозумив хворобами та скорботами журналістів Ольгу Князь, Світлану Годовенко та Лілію Фещенко". Цим журналістам Агафангел також заборонив купувати та запалювати свічки в храмах, як "еретикам, раскольникам, иноверцам и безбожникам".
     Чи не від таких «вчителів» застерігав Ісус весь рід людський? Чи не таким «наставникам» радив: «Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що чистите зовнішність кухля та миски, а всередині повні вони здирства й кривди! Фарисею сліпий, очисти перше середину кухля, щоб чистий він був і назовні!»
     
     Ігор Піголь, громадський активіст, м.Славута.
     
     slavuta2000@ukr.net
     


Розміщено:
Ігор  
+380972586091   slavuta3000@ukr.net


  коментарі: 16

патріот : нарешті впізнаю піголя.якщо тал і далі буде то підримку ти отримаеш від всіх.не забудь і наших попів відмітити як вони відпочивають з козаками.  (написано 24.07.2012 в 10:53 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
раб Божий : Скоро до нас ще один "книжник" з Москви приїде-вчити жити по заповідям Божим, з золотим посохом до неба та годинником за 145 тис.у.є.   (написано 24.07.2012 в 15:50 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
рабу божому : у нас своіх п......лів хватае.  (написано 24.07.2012 в 18:52 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
Довбуш : Трясця його матері - правий був Ленін, коли говорив, що чим більше попів розстріляти, тим краще. Московських, маю на увазі.
     Молодець Піголь, не пропустив повз увагу цей кричущий факт. Так тримати, друже, а собака (и) нехай гавкають. 
(написано 25.07.2012 в 12:39 з адреси:  64-97-132-95.pool.ukrtel.net)
Довбуш : Мало своїх агафангелів, то ще один уйо бок суне як до себе до дому - Гундяєв.  (написано 26.07.2012 в 07:03 з адреси:  115-78-132-95.pool.ukrtel.net)
раб Божий : Може спеціально для Гундяєва цей ресторан і відкрили? Помахає кадилом на українців,умиротворить їх "рускім міром" і гайда лязгінку танцювать.   (написано 26.07.2012 в 08:19 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Павел : А Админ часом то сам не жид, если допускает на сайте откровенно обсирательские коментарие в отношении канонического православия. Фамилия этого Васи - Гавюк, очень даже еврейская фамилийка.
      А насчет выше размещенного призыва растреливать священников московской патриархии - криминальные статьи светят за пропаганду религиозной розни и призывам к физическому насилию. Я скриншоты снял и на э-мейл в СБУ скинул. Не примину в СБУ еще и позвонить. Пусть еще и мамой Админа поинтересуются. Она стабильно хабарики в родильном отделении берет. Достала уже рожениц своими поборами.  
(написано 30.07.2012 в 19:57 з адреси:  95.81.45.86)
admin : Павло, а на позитив здатні?  (написано 30.07.2012 в 21:35 з адреси:  164-135-201-46.pool.ukrtel.net)
українець : Ти, Паша, мілко плаваєш. Скинь краще у ФСБ свої опуси, генералу Гундяєву, щоб по дрібницях не турбувати Моль.  (написано 30.07.2012 в 22:03 з адреси:  105-240-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік