Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.07.2012 ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАХОДІВ ТА РЕАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Координаційна нарада правоохоронців проаналізувала стан злочинності.
     Днями в приміщенні Славутської міжрайонної прокуратури відбулося засідання координаційної наради керівників правоохоронних органів району під головуванням міжрайпрокурора В.С.Муши- нського, де обговорено стан злочинності на території району і в місті Славуті за 6 місяців нинішнього року, а також роботу правоохоронних органів із забезпечен- ня захисту прав і свобод громадян від злочинних посягань та боротьби зі злочинами проти особи. Координаційна нарада відмітила, що на виконання цільових програм боротьби зі злочинністю правоохоронними органами району проведена відповідна робота, спрямована на боротьбу із злочинними проявами та правопорушеннями. Більше всього при- ділялась увага профілактиці злочинів проти життя і здоров'я людей, майнових інтересів громадян і держави, в сфері економіки, виявленню фактів хабарництва, а також сплаті податків та інших платежів до бюджету.
     Так, упродовж першого півріччя на території міста і району було зареєстровано 295 злочинів (проти 288 злочинів за період 6 місяців 2011 року). Розкриття злочинів загальнокримінальної спрямо- ваності за цей період складає 64,3% (проти 76,1% - за 6 місяців минулого року). Розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів становить 59,3% (проти минулорічних 76,9%). Найбільше злочинів скоєно на територіях таких сільських рад: Крупецької - 13, Полянської - 12, Ганнопільської -12, Цвітоської - 13. Найпоширеніші на Славутчині крадіжки - 173 випадки, злочини пов'язані з наркотиками, - 20, ухиляння від сплати аліментів — 25, випадків, грабежі - 10 випадків.
     Учасники наради дійшли висновку, що ефективність заходів щодо запобігання злочинності не повною мірою відповідає реальним можливостям правоохоронних органів, які не завжди повно використовують надані законодавством повноваження. Також11 мають місце факти неузгодженості дій правоохоронних органів, що негативно впливає на їх результативність, а наявність прорахунків знижує ефективність протидії злочинності.
     Зокрема, всіма правоохоронними органами ще недостатньо ведеться робота з викриття злочинів у сфері економіки, розкриття вчинених злочинів проти власності, виявлення фактів хабарництва. Згорнута робота із виявлення зловживань у сфері використання земельних ресурсів. Потребує активізації робота з виявлення порушень в сфері оплати праці та бюджетній сфері.
     Постійної уваги потребують питання профілактики злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння та особами, які раніше вчиняли злочини. Так, особами в стані алкогольного сп'яніння за 6 місяців п.р. вчинено 10 злочинів (проти 6 за аналогічний період попереднього року), 20 злочинів ско- єно раніше судимими особами (проти 11, які були скоєні торік). Достатньо високою є кількість злочинів, пов'язаних із наркоманією. За перше півріччя маємо та- ких 20 випадків - проти 30 за аналогічний період попереднього року, з них пов’язаних зі збутом наркотичних речовин - 17.
     За підсумками наради заплановано проведення заходів, перевірок щодо зміцнення законності та профілактики злочинності на території міста та району.
     В. ГАЛІМСЬКИЙ, заступник міжрайонного прокурора.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік