Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.07.2012 РІШЕННЯ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 26.06.2012Р. №8-20/2012 «ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ ГРОМАДЯН ДО ВІДПОЧИНКУ ТА РИБОЛОВЛІ НА ВОДОЙМАХ, ВІДПОЧИНКУ В ЛІСАХ МІСТА СЛАВУТИ»

З метою інформування громадян міста та проведення просвітницької роботи серед жителів міста, заслухавши пропозиції постійних комісій міської ради, враховуючи приписи наказу Державного комітету рибного господарства України №19 від 15.02.1999 року «Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства та Інструкції про порядок обчислення та внесення платежів за спеціальне використання водних живих ресурсів при здійсненні любительського і спортивного рибальства», Водного кодексу України, Лісового кодексу України, Земельного кодексу України, Конституції України, керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Славутська міська рада ВИРІШИЛА:
     1. Доручити виконавчому комітету Славутської міської ради, комунальній установі «Славутська міська рятувально-водолазна служба» посилити контроль за реалізацією права громадян на вільний доступ до водних об'єктів та лісових масивів у межах міста, в тому числі вільний, безкоштовний доступ для купання, любительського та спортивного лову риби, вільного відвідування лісу, збирання ягід, грибів.
     2. Управлінню інформаційного забезпечення та внутрішньої політики (Чумак Л.А.) забезпечити систематичне опублікування в місцевих ЗМІ інформації щодо загального водокористування та любительського і спортивного лову риби на водоймах загального користування, на вільний доступ до лісів державної та комунальної власності, недопущення обмеження прав громадян щодо відпочинку на водоймах, в лісах.
     3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань комунального господарства, управління комунальною власністю та будівництва, енергозбереження (Скомаровський В.В.) та постійній комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, благоустрою та адміністративно-територіального устрою (Кушніров В.М.), а організацію його виконання – заступнику міського голови Остапчуку В.В. та заступнику міського голови Фурманчук Г.Й.
     Міський голова Сидор В.Б.
     
     
     Коментар до рішення
     Природні ресурси, як особлива категорія, характеризуються окремим правовим режимом, закріпленим численними законодавчими документами. Для прикладу, ст.13 Конституції України гарантує, що «земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Кожний громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності народу відповідно до закону...».
     З цього приводу ми поцікавилися у славутчан, для яких природа – це стиль життя, щодо того, чи обмежуються їхні права під час використання природних скарбів нашого міста.
     Рибалки зі стажем, славутчани Володимир Кучерук, Юрій Будник та Володимир Самчук підтримали таку думку:
     - Займаємося риболовлею не один рік, тож деякі висновки зробити можемо. У Славуті ловити рибу можуть всі бажаючі, адже і водойм у нашому місті вдосталь, і можна займатися улюбленою справою без якогось страху, що хтось тобі це заборонить. Адже річки, озера – це спільне майно всіх людей, то ж користуватися ними можуть усі без винятку. Звичайно ж, якщо це не заподіює шкоди природі.
     Галина Мальчук, славутчанка:
     - Природа нашого краю – найкраща у світі. Глянути тільки б на наші ліси: не раз чула, що ті, хто приїжджає до нашого міста, дивуються їх красою. А ще у лісах росте стільки корисного для здоров’я людини: ягоди, гриби, лікарські рослини. Збирати такі дари природи - це не лише задоволення, а й можливість запастися вітамінами на зиму. Для мене нечувано, щоб з тебе за це хтось вимагав гроші, в крайньому випадку, в нашому місті немає жодних перешкод для відвідування лісу, збирання ягід, грибів, купання у річках тощо.
     Ольга ЛИСА.
     
     
     Обмеження прав громадян щодо вільного доступу до водних об’єктів та лісових масивів у межах міста, в тому числі - вільний, безкоштовний доступ для купання, любительського та спортивного лову риби, вільне відвідування лісу, збирання ягід, грибів є грубим порушенням. Про наявність таких випадків просимо повідомляти правоохоронні органи.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік