Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.07.2012 ПІДВИЩЕННЯ ВИПЛАТ – РЕЗУЛЬТАТ СТАБІЛЬНОСТІ

Нині ми вже й не згадуємо про ті часи, коли по декілька місяців поспіль люди не отримували заробітної плати, соціальних виплат, пенсій… Дехто тепер навіть скептично сприймає чергові підвищення їх, бо хочеться ж ще більше. Але, на мою думку, сам факт постійного зростання пенсій свідчить про ту стабільність в державі, яка гарантує не тільки подальший розвиток її економічного потенціалу, а насамперед – мир і спокій.
     Ось 1 липня відбулася нова хвиля підвищення пенсій та інших соціальних виплат. Як бачимо, влада планомірно реалізує соціальні ініціативи Президента, націлені на захист і допомогу тим верствам населення, які потребують їх.
     Згадаймо, з 1 травня п.р. мінімальні пенсії зросли майже для 13-ти мільйонів пенсіонерів більш ніж на 50 гривень (для тих, у кого не-має повної вислуги років) і більш ніж на 100 гривень - для тих, у кого вона є. Щорічна грошова допомога інвалідам війни збільшилась більш ніж удвічі: якщо в минулому році до Дня Перемоги інвалід І групи отримував 1тис.грн, то цьогоріч – 2,2 тисячі.
     А ось із 1 липня (вперше з 2008 року!) влада вже підвищує пенсії військовим пенсіонерам. В цілому за друге півріччя нинішнього року це підвищення для 610 тисяч військових буде складати 36%. Проходитиме воно в три етапи: на 10% - з 1 липня, на 10% - з 1 вересня і на 10,5% - з 1 січня 2013 року. Так, пенсія за вислугу років в цілому підвищиться з 1964грн до 2614грн, пенсія для військових за інвалідністю зросте з 2281 до 3036грн, а виплати, пов’язані із втратою годувальника, – з 1167 до 1553грн. Крім того, влада обіцяє найближчим часом підвищити розмір додаткових пенсій ще й потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
     Та повернімось від пенсій до виплат колишніх заощаджень. За червень нинішнього року більше півмільйона(!) вкладників Ощадбанку колишнього Радянського Союзу отримали компенсації за знецінені вклади в розмірі 1000грн. Уряд Юлії Тимошенко в 2008 році обіцяв виплатити ці гроші, але більше половини людей так і не діждались їх. А 15 пенсіонерів навіть померли у виснажливих чергах за грошима!..
     Тож приємно усвідомлювати, що нинішня влада з ініціативи Віктора Януковича відновила справедливість і таки розпочала вип- лати для 5млн. громадян, які залишилися обдуреними. Причому, гро- ші видаються готівкою, або за бажанням їх кладуть на платіжну картку чи перераховують на депозитні рахунки. Колишні вкладники порівнюють те, скільки нервів і часу треба було, аби здобути «Юлину тисячу», з тим, як організовано, продумано був проведений цьогоріч попередній запис, і як без збоїв проходять виплати нині.
     Давайте тепер згадаємо: одним із основних пунктів передвиборної програми Партії регіонів було встановлення мінімальної трудової пенсії на рівні 130% від прожиткового мінімуму і забезпечення гідної старості для кожного пенсіонера. Мені, як людині, яка представляє цю політичну силу на теренах Славутчини, приємно усвідомлювати, що ці слова не були кинуті на вітер.
     Анатолій ЧУМАК,
     депутат районної ради,
     голова фракції Партії регіонів.
     


  коментарі: 2

патріот : слава януковичу.як батько рідний піклуеця про сірий люд.гарантія що не буде голодомору.ющенко останеця без свята коли на відзначення трагічноі дати робили свинячу обжиралівку в киіві.тай жидо-масонам поменшае голосів на виборах.а чорнобильцям дасть роботу на спорудженні 3та4 блоків.афганцям дасть квартири які забере у мерів від бюту.нас чекае божа благодать  (написано 22.07.2012 в 18:47 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
С.А. : Брехня! Підвищення виплат - результат грошової еміссії - тобто додаткового друку грошей,яке ще вилізе нам усім боком.   (написано 23.07.2012 в 08:52 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік