Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.07.2012 НАШІ ЛІТНІ ПОДОРОЖІ ТА ВРАЖЕННЯ

Умань-Вінниця
     Нещодавно члени районної Профспілки освітян побували з екскурсійною поїздкою у відомому Уманському дендропарку «Софіївка». На них чекала неймовірно захоплююча двогодинна пішохідна екскурсія. Під цікаву розповідь екскурсовода освітяни подолали 6 кілометрів, милуючись краєвидами та спорудами парку. Повертаючись додому, ми мали змогу побувати ще й у Вінниці на вражаючому лазерному шоу на воді. До складу групи увійшли представники Малоправутинського, Старокривинського, Перемишельського, Клепачівського, Киликиївського, Крупецького, Лисиченського, Горицького, Берездівського, Мирутинського, Мухарівського нвк, Довжківської зош І-ІІІ ступенів та Берездівської допоміжної школи-інтернату.
     Вистава
     На початку липня в Берездівському сільському будинку культури відбулася вистава «Сватання на Гончарівці» Рівненського академічного музично-драматичного театру. До цього заходу долучилися профспілки освіти із Берездівського нвк, Берездівської школи-інтернату, Горицького, Дяківського, Хоровецького, Хвощівського, Манятинського, Малоскнитського, Великоправутинського, Киликиївського та Ганнопільського нвк. Зал стоячи аплодував чудовій майстерності акторів, довго не відпускаючи їх зі сцени. Люди довго не розходилися і ділилися враженнями від побаченого. Адже вже не одне десятиліття майстри сцени такого рівня не бували в наших селах. Без перебільшення, це було свято села!
     Київ
     золотоверхий
     Поїздка святинями Києва була особливою. Її здійснили 48 освітян із Крупецького, Миньковецького, Перемишельського, Клепачівського, Горицького, Берездівського, Великоравутинського, Малоправутинського нвк. Навіть природа сприяла відвідуванню святих місць. Спека спала…
      У супроводі Павла Михайловича Войта, викладача духовної семінарії, група педагогів району відвідала багато духовних центрів, зокрема, Києво-Печерську лавру - одну з найбільших православних святинь України, визначну пам'ятку історії та архітектури. З часу свого заснування як печерного монастиря у 1051 році Києво-Печерська лавра була постійним центром православ'я на Русі. Разом із Софіївським собором вона занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО.
     Ми побачили Успенський собор - головний храм Печерського монастиря, одну з уславлених святинь Православної Церкви України. Визначна пам'ятка давньоруської та української архітектури XI-XVIIIст., вона була майже повністю знищена вибухом 3 листопада 1941р. Будівлю відтворено у 1998-2000рр. Велика церква Успіння Богородиці Печерського монастиря закладена у 1073р. ігуменом Феодосієм та князем Святославом Ярославичем, котрий "своїми руками почав рів копати" і пожертвував на спорудження 100 гривень золотом. Відвідали ми і Свято-Пантелеймонів- ський монастир (у Феофанії), – на честь Дива Архангела Михаїла, і Троїцький (Іонівський) монастир на території Ботанічного саду НАН України. Свято-Покровський монастир (у Голосіївській Пустині) - не менш вражаюча святиня. В XVIII ст. «на голой земле» було закладено лісопарк, звідти й назва місцевості - Голосієво. Свт. Петро Могила, помітивши особливу красу цієї місцевості, побудував тут храм на ім’я вмч. Іоанна Нового Сочавського і заснував заміський скит Лаври. Пустинь стала літньою резиденцією київських митрополитів – священноархімандритів Лаври.
     Побували ми і в Покровському жіночому монастирі. Цей монастир заснувала велика княгиня Олександра Петрівна, народжена принцесою Ольденбурзькою. Вона з 1880 року жила в Києві, де поклонялася місцевим святиням й отримала полегшення від тяжкого недугу. Велика княгиня вирішила заснувати в місті власним коштом монастир і облаштувати при ньому благодійну медичну установу. В 1888 році вона придбала для майбутньої обителі ділянку на Лук‘янівці загальною площею 6 десятин (понад 6,5га). Монахині цього храму дуже радісно прийняли нашу паломницьку делегацію й почастували смачним обідом.
     Крім того, учасники поїздки мали можливість побувати у Ботанічному саду та оглянути Хрещатик - серце столиці. Переповнені духовною радістю і неабиякими враженнями, ми поверталися на Славутчину.
     Василь ВЛАСЮК, голова Славутської районної організації профспілки
     працівників освіти і науки України.  коментарі: 1Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 5 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік