Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.07.2012 ЯК НАГРІТИ РУКИ?

Пройшло більш як три місяці з часу закінчення опалювального сезону. В офіційних заявах Глави держави Віктора Януковича неодноразово наголошується про нові підходи в галузі житлово-комунального господарства. Так, було позитивно оцінено перехід на автономне опалення установ та житлових будинків на Закарпатті. Як же ці нововведення застосовуються у Славуті? Я хотів би поділитися з читачами своїми думками про це із практики судових спорів.
     Багатьом славутчанам, які в минулому році зверталися до виконавчого комітету Славутської міської ради щодо відключення від центральної мережі опалення своїх квартир та облаштування автономного газового або електричного опалення, було відмовлено в задоволенні їхніх конституційних прав. Міжвідомча комісія з даних питань, створена при міськвиконкомі формально відмовляла мешканцям міста, посилаючись на підзаконний акт – наказ №4 від 22.11. 2005р. Міністерства з питань житлово-комунального господарства України із внесеними змінами від 06.11.2007р.
     Парадокси в цій царині , як і в правовому полі України в цілому, полягають у двох площинах. Це, перш за все, - протиріччя Законів України та прийнятих нормативних актів (підзаконних) – Конституції України. Другою площиною є повний правовий нігілізм, коли кожний чиновник будь-якого рангу намагається трактувати закони та нормативно-правові акти на власний розсуд. І це властиво не тільки нинішній владі, а й попередній, яка на даний час іменує себе «опозицією». Бо ж той наказ №4 Держкомбуду був прийнятий за «помаранчевої» влади та при ній же змінений на догоду чиновнику, який тепер за окрему оплату (хабар!) знає, як обходити його.
     На жаль, влада за два роки нічого не зробила, щоб у сфері теплопостачання усунути порушення Конституції та Законів Ук- раїни «Про захист прав споживача», «Про комунальні послуги», «Про теплопостача- ння». Адже згідно усіх цих актів, споживач, як громадянин, індивідуально укладає угоди (договори) про надання йому будь-яких послуг і має право відмовитися від непотрібних йому послуг чи товару неналежної якості. Та в злополучному наказі №4 чиновник замінив слово «окреме приміщення» на «окремий будинок», запровадивши терміни «окремий будинок» та «збори мешканців», грубо порушив конституційне право громадянина на безперешкодне і повне право користування своєю власністю (привати- зованою квартирою) щодо порядку отримання необхідних йому послуг.
     А місцева влада, замість того, щоб виходити із законодавчою ініціативою щодо усунення порушень конституційного права громадян, активно й ефективно використовує ці протиріччя для власних цілей шляхом надання дозволів окремим громадянам (можливо, за винагороду?) та відмову іншим (менш «здогадливим»).
     Правоохоронні ж органи (прокуратура), як правило, звернення щодо наявності чи відсутності корупційних діянь поса- дових осіб направляють саме тим особам, дії яких оскаржуються(!). От і приїхали
     Не кажу вже про народних обранців у Верховній Раді Украї- ни, які час від часу влаштовують «бої без правил» та розповідають байки довірливим виборцям.
     Хочу в своїй публікації згадати судову справу славутчанина Дмитра Івановича Донця, який мешкає у військовому містечку, в будинку (на фото) якого переведено на автономне опалення 53 квартири із 100. У квітні минулого року він звернувся до міжвідомчої комісії міськвиконкому щодо надання дозволу на відключення від мережі централізованого опалення та влаштування автономного газового опалення, у зв’язку з неякісними послугами теплопостачання. До речі, мій довіритель уже тривалий час користується парапетною газовою колонкою для нагріву води, і в даному випадку не було потреби для розробки окремого проекту газопостачання та проведення робіт, що забез- печують належну безпеку експлуатації газової установки. Отож, процедура відключення від центральної мережі не створила б перешкод сусідам в отриманні тепла в опалювальний період.
     Але рішенням міжвідомчої комісії від 19 липня 2011р. йому, як і ще 14 громадянам, що зазначені в протоколі засідання, було відмовлено в отриманні такого дозволу. Жодного доводу щодо причини відмови нікому не було надано. Ні одного виступу членів комісії та самого головуючого в документах наданих суду не відображено. Тобто, вся процедура була здійснена формально (на що було звернено увагу під час судового процесу).
     В той же час суд прийняв рішення на користь відповідача (міського голови Сидора В.Б.), незважаючи на наведені докази порушення конституційних прав позивачем та наявність аналогічного рішення Дружківського міського суду Донецької області (яке було надано суду як аналог правового врегулювання спору на користь позивача). Це рішення в справі Донця Д.І., на жаль, не було скасовано ні в Апеляційному, ні Вищим арбітражним судами.
     Для з’ясування реальної ситуації із виконанням злощасного наказу №4 у Славуті я в жовтні 2011року, як керівник громадської організації, звернувся із запитом до Славутської філії «Хмельницькгаз» щодо надання інформації стосовно кількості обла- штованих автономних систем опалення до внесення змін до цього наказу та після нього.
     Як виявилося, у нашому місті з 2001 по 2011 рік включно було облаштовано індивідуальне газове опалення в багатоквартирних будинках у 3292 квартирах, із них з 2008 по 2011р. - у 881 квартирі, зокрема, в 2011р. – в 72 квартирах. Виходячи із логіки речей, якщо комусь не надають дозволу, посилаючись на нормативний документ, а комусь - надають, обминаючи цей же документ, чи не вбачається тут корупційних діянь?
     Тому мною 26 березня 2012р. було подано заяву на адресу Генерального прокурора України, а копії - прокурору Хмель- ницької області та Славутському міжрайонному прокурору стосовно перевірки фактів можливих корупційних діянь. Але міжрайонним прокурором мою заяву було направлено... міському голові Сидору В.Б., який своїм листом від 11 квітня 2012р. надав відповідь, де, зокрема, зазначив таке: «…інформуємо Вас, що комісія приймає рішення щодо відключення від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання, а не окрема індивідуально визначена особа… У разі непогодження з даною відповіддю, Ви маєте право оскарження її до міськрайонного суду»...
     І, все ж таки, дана заява не повністю проігнорована навіть славутською владою, бо в №23 «Трудівника Полісся» від 7 червня 2012 року в сторінці «Місто» розміщена офіційна інформація щодо розпорядження міського голови №59-р від 07.03.2012р. (мо- жливо, заднім числом?), про створення робочої групи з розгляду доцільності та правомірності надання дозволів жителям бага- токвартирних житлових будинків на влаштування індивідуального опалення. А також вийшла в світ публікація в №28 «Трудівника» від 12 липня п.р.: «У центрі уваги - теплопостачання». Отже, крига скресла! Боротьба не була марною. Отож, шановні славутчани, будь-яка діяльність (тиск на владу) рано чи пізно матимуть позитивні наслідки.
     Василь ГАПОНЮК, координатор
     об’єднання демократичних сил
     «Наша Славутчина».


  коментарі: 11

Господарник : Для гапонюків, золоторуків і всієї їхньої гоп-кампанії.
     
     Як це робиться у Львові
     
     Виконавчий комітет Львівської міської ради від початку року прийняв 12 рішень про надання дозволу відключитися від мереж центрального опалення і влаштувати індивідуальні системи опалення.
     Про це повідомили в управлінні житлового господарства Львівської міської ради у відповіді на інформаційний запит.
     Міжвідомча комісія з питань відключень від централізованого опалення і постачання гарячої води при виконкомі міськради цього року надала 22 дозволи на збір документів для відключення від централізованого опалення.
     Відключитися від централізованого опалення можуть мешканці всього будинку. Для цього мешканцям треба звернутися до голови міжвідомчої комісії, написати заяву і подати копію протоколу загальних зборів мешканців будинку, оскільки відключення можливе лише у випадку згоди всіх жителів.
     Комісія розглядає подання у два етапи. Спочатку розглядається заява, копії технічних паспортів на квартири, погодження від балансоутримувача, копії свідоцтв на право власності.
     Після першого етапу заявнику надається перелік організацій до яких потрібно звернутися для отримання технічних умов для розробки проекту індивідуального (автономного) теплопостачання і відокремлення від мереж ЦО і ПГВ.
     Друга міжвідомча комісія після розгляду робочого проекту з погодженням відповідних служб, приймає рішення про затвердження документів і подає на розгляд виконкому.
     Роботи із відключення проводяться у міжопалювальний сезон.
     
     Вчіться, шановні, не лише пустопорожні писульки писати, а й переконувати людей ВСЬОГО будинку переходити на індивідуальне опалення.
      
(написано 20.07.2012 в 09:48 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Господарник : Ага,вся Україна дурна,один Золотарук розумний!Всі виконують законодавство,а Золотарук не хоче.Може він хоче,щоб в Славуті повторилося те що сталося в Луцьку,коли ось таки самоделкіни нашпігували газових котлів стільки що вибухнув будинок?  (написано 20.07.2012 в 15:28 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : а цікаво.розумний і скай поставили собі опалення.щось мені здаеця що це пише яцюк і остапчук.  (написано 25.07.2012 в 05:44 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
гордеев : вірно.у них давно опалення.а у мера на всіх будинках.  (написано 03.08.2012 в 17:33 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 8 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 6 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік