Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.07.2012 ДЕ НАША КУЛЬТУРА?

Про це мовчати більше неможливо. Пишу листа в редакцію не для того, щоб поширити якісь наклепи, а дати зрозуміти, до чого ми докотились з нашим безкультур’ям. Почалась пора консервації овочів і фруктів. Та в окремих людей зовсім немає поняття, як це зробити культурно, безболісно для сусідів. Ці люди виливають стару консервацію, як вони самі кажуть, в унітаз – тим самим захаращують каналізаційні труби листям, корінням і чим попало. Мешканці перших поверхів буквально плавають у фекаліях, і нікого це не хвилює. А деякі ще й насміхаються, мовляв, так тобі й треба, збирай все, що тобі пливе… Тільки що робити тим, хто плаває і не може самостійно боротися з цим лихом? Ось що відповіла мені одна літня мешканка буд. №8 вул. Чкалова: «Ти багато кричиш (так, дійсно, це крик душі!), нас повчаєш, то і прибирай. А якщо будеш виступати…” І послала мене матом!» Ось таку культуру бабка має на старості років.
     Я не злякалась її крику, але сказала: «Ну й геройка, ти вся в орденах і медалях, а ще ж у ветеранській організації комбінату «Будфарфор» якусь там роль виконуєш». Ось такі “благодійні”, люди нас оточують.
     Пишу до газети і хочу знати, за що вони мене матом посилають? За те, що я дуже часто роблю їм зауваження, що сміття потрібно виносити на машину, а не кидати там, де кому заманеться. Несуть всякий непотріб під школу №9, кидають де попало в кущах, під кущі. А потім охоронець школи ходить територією закладу і все після них підбирає! Невже люди не можуть зрозуміти, що сміття, відходи треба збирати в целофанові пакети і виносити на машину?!
     Прохання до місцевої влади, зокрема, до начальника ЖКО – створити комісію і вияснити, чому в нашому під’їзді так часто забивається каналізація? Якщо винні самі мешканці, то ми підкажемо, хто це робить. Бо як бути людям першого поверху, котрі плачуть від такого свавілля? Живе в нас, наприклад, дуже культурна сім’я Чапайлів, у них чистота й порядок. І от через таких нечупар все добро цієї сім’ї було загаджене… Хоча б вибачились перед лю- дьми!
     Тамара ЧЕЛИШЕВА, пенсіонерка.
     


  коментарі: 4

Господарник : Якщо часто забивається каналізація не треба створювати ніяких комісій. Для цього достатньо написати заяву в ЖКО.  (написано 20.07.2012 в 09:55 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Бандерівець : Последнего аккорда недостает, ноты одной в опусе пламенной каммунистки Челышевой - Украина независимая виновата, бандеровцы!!!
      
(написано 20.07.2012 в 21:38 з адреси:  224-85-124-91.pool.ukrtel.net)
патріот : а ми ще в европу хочемо.спочатку треба навчитись жити в хлівах а потім жити в багатоповерхівках.   (написано 22.07.2012 в 05:42 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік