Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.07.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: НЕЧУВАНА СМІЛИВІСТЬ

Хмельницька обласна рада нарешті розродилася зверненням до Президента України щодо резонансного законопроекту «Про засади державної мовної політики». Трапилась ця неординарна подія 17 липня 2012 року під час роботи дванадцятої сесії. З огляду на те, що більшість депутатів ради на чолі з її головою Миколою Дерикотом представляють інтереси самого Президента, звернення вийшло «ні студеним ні гарячим». Максимум на що спромоглися однопартійці Віктора Федоровича, так це публічно засвідчити власне переконання в тому що … «єдиною державною мовою в Україні має бути українська». Нечувана сміливість, як для подільської «команди проффесіоналів»…
     
     ЗВЕРНЕННЯ
     депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України
     щодо Закону України «Про засади державної мовної політики»
     
     Український вчений, митрополит, громадський і церковний діяч, мовознавець, історик, педагог, один із засновників і перший ректор Кам'янець-Подільського державного українського університету Іван Огієнко стверджував: «…Поки живе мова – житиме й народ, як національність…От чому ставлять її на перше почесне місце серед головних наших питань». Більше ніж століття минуло відтоді, але це питання залишається так само актуальним.
     Третього липня цього року Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект № 9073 «Про засади державної мовної політики». «За» проголосували 248 народних депутатів. Ухвалення «мовного» закону викликало широкий резонанс та активну полеміку у суспільстві і експертному середовищі.
     На сьогодні під цим документом немає підпису Голови Верховної Ради України та Президента України. З огляду на розвиток подій оглядачі у своїх коментарях охарактеризували закон як такий, що «завис у повітрі».
     У зв’язку з цим ми, депутати Хмельницької обласної ради, не можемо залишатися осторонь дискусій, які точаться у суспільстві щодо прийняття Закону України «Про засади державної мовної політики», і вважаємо за необхідне висловити нашу позицію.
     По-перше, переконані, що єдиною державною мовою в Україні має бути українська, статус якої чітко закріплений у статті 10 Конституції України.
     По-друге, на нашу думку, навколо мовного питання необхідно консолідувати фахівців з питань держави та права, статистики, мовознавців, правозахисників, представників місцевих рад, громадських організацій. У ньому не повинно відчуватися впливу іноземних держав, радикалів з обох сторін, політиків. Потрібно врахувати усі конфліктні моменти законопроекту і будь-що вивести мовне питання з політичної площини.
     Підтримуємо Главу держави, який під час зустрічі з керівництвом парламенту заявив, що жодних висновків стосовно законопроекту не робитиме, доки не буде проведено його повну експертизу.
     Звертаємось до Президента України Віктора Януковича як Гаранта Конституції докласти максимум зусиль для розв’язання мовної проблеми, що сприятиме послабленню напруги та підвищенню рівня толерантності в українському суспільстві.
     


Розміщено:
Ігор  
+380972586091   slavuta3000@ukr.net


  коментарі: 12

Олександр : Не,ну Герої! Самі ж ввели це питання в політичну площину,а тепер кажуть що його потрібно вивести з цієї площини.  (написано 18.07.2012 в 17:09 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Volya : Тепер Славутська райдерж.- може сміливо перекопіювати звернення своїх старших наглядачів з Хмельницького- і з почуттям виконаного обовязку продовжувати - царювати.   (написано 18.07.2012 в 22:15 з адреси:  140-139-132-95.pool.ukrtel.net)
Олександр : Славутська Райрада тепер теж може взяти під козирок!  (написано 19.07.2012 в 08:03 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Господарник : На авторів цього шедевру вже можна подавати до суду за порушення Конституції України.   (написано 20.07.2012 в 09:53 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік