Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.07.2012 ЩОБ СОВІСТЬ БУЛА ЧИСТОЮ…

Хочу звернутись до всіх читачів «Трудівника Полісся» з великим болем у душі і серці та з проханням від імені прихожан нашого Славутського храму Різдва Пресвятої Богородиці. Кожен із нас час від часу проходить повз храму й зупиняється, щоб перехреститися, або щось у Господа Бога попросити чи подякувати Всевишньому. Мені ж завжди хочеться ще й запитати у тих людей, які стоять попід ворітьми храму (не знаю, якого вони віросповідання), чи вони дійсно так крепко сприймають віру Господню? Простягаючи руки для милостині, чи читають якийсь канон або моляться за свої душі, і взагалі чи знають вони хоч молитву «Отче наш…» та якою рукою треба хреститись і як правильно скласти пальці для того, щоб хрест був благодатний?
     Щоразу, проходячи повз цей «коридор» прохачів, що вишиковується з обох сторін, чуєш: «Подайте милостиню!..» А який відчуваєш «запах» і перегар, немовби (вибачте на слові) з відхожого місця. То хіба це пристойно в наш час у цивілізованій державі (та ще й європейській!), щоб молоді люди просили милостиню під храмом й потім тратили ці гроші на горілку? Мене непокоїть ось що: ми з вами, шановні славутчани, самі ж це свідомо підтримуємо! Й де ті люди, які дивляться за порядком в громадських місцях? І, накінець, де наші депутати, де соціальний захист, які повинні піклуватися про цих людей? Чому ніхто не звертає на них уваги? Адже всі бачать, в якому стані вони знаходяться. Хто у них запитає, де їхні сім’ї, з ким і де вони живуть, де прописані? Врешті, хто все це з’ясує і направить їх до нормального життя?
     Шановні прихожани, якщо ви йдете до храму і хочете подати милостиню, то за ці гроші краще купіть свічечку й поставте за душі цих прохачів. Або в храмі є скриньки з надписом про пожертви чи будівництво того чи іншого храму. Робіть це цивілізовано, і совість Ваша перед Господом Богом та перед людьми, які Вас оточують, буде завжди чистою. Бо, наскільки я знаю зі слів священнослужителів, пожертва християнина не приймається, якщо ви даєте милостиню людині, котра бажає напитися й піти спати в кущах, чи сховавшись десь від людей. Не буде й тій людині (це я точно знаю!) похвали від Бога, яка продає і споює таких людей горілкою.
     Хочу сподіватися, що читачі з розумінням поставляться до цього мого листа. Можливо, ще когось хвилює ця тема? Напишіть до редакції. І нехай Господь Бог допомагає у всіх ваших добрих справах!
     З повагою – Олексій КОВАЛЬЧУК, м.Славута.
     


  коментарі: 3

Олександр : Щоб совість була чистою-дайте цим людям що можите,бо не знаєте ви на що саме витратить ці гроші бідна людина.Може їй немає за що хліба купити.А попи не збідніють-неодного худого та бідного з них немає.   (написано 17.07.2012 в 13:19 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік