Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.07.2012 «ВТРАТИМО МОВУ – ВТРАТИМО УКРАЇНУ»

Це лише один із лозунгів, який описує можливі наслідки дій урядовців у сфері мови. Нещодавні події, пов’язані із прийняттям мовного законопроекту Ківалова-Колесніченка, зібрали на центральній площі Славути тих, кому не байдужа доля рідної мови. Учасниками «мовного майдану» стали представники місцевої влади, учасники політичних партій та громадських організацій, жителі Славути та її гості. У цей день свої думки щодо мовної ситуації у країні могли висловити усі бажаючі.
     
     Василь Сидор, славутський
     міський голова:
     - Сьогодні трагічна сторінка в історії України, оскільки те, яку мовну політику хоче остаточно утвердити Верховна Рада, – це ні що інше, як зрада українському народу. У 1996 році нелегкими зусиллями був прийнятий Основний Закон держави, який є гарантом життєвих прав та свобод кожного українського громадянина, якими у жодному разі не можна нехтувати. І той, хто зраджує Конституції, - зраджує усьому народу. Відбираючи у нас мову, нас позбавляють майбутнього, тим більше, знаходячись осторонь від «мовних» подій, наші діти ризикують втратити те, за що здавна боролися наші прадіди – в тому числі й мову. На даний час депутати міської ради направили своє звернення з приводу розгляду Верховною Радою України законопроекту «Про засади державної мовної політики», затверджене рішенням Славутської міської ради від 26.06.2012 року №24-20/2012, яке прийняли більшістю голосів.
     Борис Семенюк,
     секретар міської ради:
     - Одразу після голосування за законопроект «Про засади мовної політики», коли його розмістили на сайті Верховної Ради, у виконавчий комітет почали надходити численні звернення громадян, обурених діями уряду. Реагуючи на це, було проведено засідання круглого столу, а також на сесії міської ради прийнято письмове звернення. Приємно, що із 36 присутніх на сесії депутатів лише 4 утрималися, причому, 31 депутат із різних фракцій підтримав звернення. Адресувавши його і Президенту, і Голові Верховної Ради, і головам політичних фракцій, жодної реакції від них не надійшло. Подібні звернення прийняли й інші органи на місцях, але, на жаль, їх теж було проігноровано.
     Роман Бачинський,
     депутат міської ради:
     - Сьогодні ми зібралися для того, щоб захистити найдорожче, що у нас є, те, що передається з покоління в покоління, від батьків до дітей. На жаль, нам, громадянам української землі, ставлять під питання можливість існування рідної мови. Мовний законопроект обурив увесь український народ, про що свідчать численні акції-протести громад міст не лише Західної України, а й Донецька, Миколаєва, Херсона, Полтави та інших. Нам усім потрібно пам’ятати, що Україна єдина до тих пір, поки у неї є єдина державна мова.
     Микола Бочкай, депутат
     Славутської міської ради:
     - Якраз в ці дні минає 20 років існування Київського патріархату, метою якого було створення української церкви із українською мовою. Прикро визнавати, що український народ, на жаль, не береже свого, зокрема, і мови. Для мене, як для священика, це великий біль, і хоч вже довгий час на українській ниві я намагаюся згуртувати людей, берегти рідну мову, навчати нею дітей, часто люди цього не роблять. Для того, щоб відбулися зміни, кожному з нас потрібно діяти, а не стояти осторонь.
     Громадський активіст, засновник клубу «Оберіг» ГО «Захист дітей війни» Лариса Чорнокрилюк:
     - Шановна громадо, звертаюся до вас із закликом – не залишайтеся осторонь тих подій, які відбуваються в Україні! Чорний вівторок 3 липня сколихнув усі патріотичні сили України! Великі сини і дочки України пройшли довгий тернистий шлях до створення Незалежної держави. Сьогодні, на 21 році Незалежності України, руйнуються підвалини нашої державності. Видатний письменник Костянтин Паустовський свого часу писав: «Людина, байдужа до рідної мови, – дикун, бо її байдужість до мови породжується цілковитою байдужістю цієї людини до минулого, сучасного і майбутнього свого народу». В українській історії є багато сторінок мововбивства, та схоже новітня історія України стоїть перед черговим мововбивством. Ми зможемо по-справжньому жити в своїй державі лише тоді, коли гуртом станемо стіною за рідну мову, за Україну.
     Громадський активіст Ігор Піголь:
     - Сьогодні ми, небайдужі українці, вийшли на цю площу, щоб висловити свій рішучий протест проти мовної політики діючої влади, яка спрямована на розкол українського суспільства. Ми всі думали, що у 1991 році здобули Незалежність, а виявляється ми помилялися – боротьба за Незалежність триває. Шановні присутні, українці, не забуваймо чиїх батьки ми діти, гуртуймося задля захисту своєї рідної мови!
     Депутат міської ради, представник ВО «Свобода» Олег Костирко:
     - Необхідно відстоювати свій протест щодо прийнятого мовного закону біля стін Верховної Ради, до чого всіх і закликаю. Варто віддати належне депутатам міської ради, які прийняли звернення щодо захисту української мови. Вони наважилися зробити те, до чого не спромоглися інші міські та районні ради.
     Долучилися до акції-протесту й депутат Славутської районної ради Микола Мазур, голова Шепетівської міської організації ВО «Батьківщина» Ольга Єсіпова, голова Полонської партійної організації ВО «Батьківщина» Олександр Мельник, голова Шепетів- ської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Сергій Пономарьов.
     За підсумками обговорення мовної політики учасниками акції-протесту - славутчанами та представниками територіальних громад регіону - було прийнято резолюцію такого змісту:
     «Територіальна громада міста Славути, обговоривши на загальноміському зібранні, що відбулося 5 липня 2012р., ситуацію навколо прийняття Закону України «Про засади державної мовної політики», висловлює різкий осуд як самого мовного акта, так і способу його прийняття.
     Славутчани розцінюють спробу в неконституційний спосіб закріпити в Україні двомовність як політичну провокацію, в основі якої - зазіхання на державний суверенітет, цілісність держави, приниження національної гідності і самобутності українського народу. Виходячи з цього:
     1. Висловлюємо недовіру Верховній Раді, яка працює на розкол держави. Порушення народними депутатами, котрі голосували за мовний законопроект, Конституції України, ми розцінюємо як зраду українському народу.
     2. Закликаємо усіх, хто почувається українцем, кому близькі національні цінності, у цей вирішальний час об’єднатися і дати відсіч українофобам у їх спробі знищення української мови».
     Ведуча мітингу, голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» Тамара ІВАНЮК.
     


  коментарі: 17

Олександр : Знаю,що за українську мову заступилися лише Хмельницька міська, Камянець-Подільська міська, Старокостянтинівська міська та Славутська міська ради депутатів. А коли ж прокинуться решта?????!!!!!!  (написано 17.07.2012 в 09:17 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Volya : Всі ці заклики це дуже добре- а чомуб всім цим посадовим особам - не організувати плакат - навпроти "білого дому" з фотографіями всіх представників Славутчини - на всіх рівнях що проголосували за знищення української мови - щоб всі люди бачили або згадали - за кого вони голосували і що тепер їхні обранці витворяють-ГАНЬБА!!!!!!!  (написано 17.07.2012 в 12:29 з адреси:  65-112-132-95.pool.ukrtel.net)
Олександр : Ці плакати цій банді як зайцю стоп-сигнал! Ось якби всі міські і районні ради всіх західних областей висловили свою позицію-ніякого б закону про мови не було б!  (написано 17.07.2012 в 13:25 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Volya : Ці плакати - перш за все для людей -а владі-....... ну давайте поставимо і побачим яка буде реакція.  (написано 17.07.2012 в 18:25 з адреси:  65-112-132-95.pool.ukrtel.net)
ua : «Регіонали» планують найняти 12 тис. агітаторів за 400 млн бюджетних гривень (Документ) сайт  (написано 19.07.2012 в 10:33 з адреси:  torland1-this.is.a.tor.exit.server.torland.me)
Volya : Людину - як і партію чи як керівника- потрібно оцінювати по вчинкам або наприклад як хто голосує - ну наприклад - знищити українську мову чи навпаки- захистити- от і робіть висновки - а бла-бла- це політика . От комуністи віщать що вони повернуть країну народу і заберуть її в олігархів -- та вони ж самі зараз при владі з регіоналами - вони самі олігархи- згадайте які в них годинники-Царьов -маєткита коханки - Сімоненко - комуніст-корупціонер Волга- що зараз в тюрмі - а вони продовжують людям мозги дурити - та ще й як- оце -- бла-бла. А якщо будем склавши руки давати їм і далі по- чорному грабувати та душити - через суди та закони - які проти простих людей то скоро будем у диктатурі--холопами- без мови без права без майбутнього - а в кожного є діти- внуки і т. д. А тепер вирішуйте - хто реально відстоює інтереси людей а хто-бла-бла.   (написано 19.07.2012 в 19:44 з адреси:  212-221-132-95.pool.ukrtel.net)
патріот : на кухні і в дома в місті всі можуть.а чого мєр и депутати від опозиціі не поіхали в киіів.юльку захищати іздять а мову захищати зась.кинули дітей і пару патриотів до украінського дому. хай голодують.все правільно.захищати потрібно мову украінську.маланським жополизам воно не потрібно.легче поіхати в киів для вручення нагороди юльці.і пропіаритись і дивиденди заробити.козли ви всі а не патріоти.одну руку кладуть на серце а другою крадуть в свого народу і гроші відправляють за кордон щоб піднімалась чужа єкономіка.  (написано 21.07.2012 в 16:34 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
славутчанину : а юлька мову та героів не зачіпала тому що це ій до п...и.вона така украінка як мєр адмірал от якби жидівську мову зачіпили то побачили що з того б вийшло.і турчинов і яценюк і юлька руками дурнів у вишиванках зробила б революцію.   (написано 21.07.2012 в 16:44 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
славутчанин : Дурень ти мазепа. Не за Юльку люди а проти банди Януковича!  (написано 26.07.2012 в 13:10 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік