Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.07.2012 У ЦЕНТРІ УВАГИ - ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

Згідно з розпорядженням міського голови №59-р від 07.03.2012р. створено робочу групу з розгляду надання дозволів жителям багатоквартирних житлових будинків на влаштування індивідуального опалення. У зв’язку із численними зверненнями громадян міста, які проживають у багатоквартирних житлових будинках, минулого тижня була проведена чергова зустріч представників робочої групи із жителями багатоквартирних будинків. У зустрічі взяли участь також депутати Славутської міської ради, працівники міськвиконкому, спеціалісти КП «Славутське ЖКО».
     Перший пункт обговорення стосувався питання тарифоутворення на послуги з централізованого опалення. Так, для затвердження тарифів у сфері теплопостачання відповідний ліцензіат (в нашому місті це - КП «Славутське ЖКО») подає до НКРРКП сформований, відповідно до Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення (постанова КМУ від 01.06.2011, №869) розрахунок тарифу. Своєю постановою НКРРКП затверджує тарифи на теплову енергію для КП «Славутське ЖКО». У свою чергу, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», до повноважень Славутської міської ради належить встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, зокрема, і на послуги з централізованого опалення. При цьому, тарифи на послуги з централізованого опалення для кінцевих споживачів встановлюються з урахуванням тарифів на теплову енергію (виробництво, транспортування, постачання) та річних норм споживання теплової енергії у розрахунку грн/м кв.
     Щодо іншого питання – встановлення лічильників обліку теплоенергії в будинках, то присутніх було проінформовано, що їх планується встановити за кошти держбюджету, адже на сьогодні існують державні програми у енергетичній сфері, які орієнтовані на удосконалення систем теплозабезпечення. У разі надходження коштів, лічильники будуть встановлюватися поетапно, при цьому роботи щодо облаштування та повірки лічильників повинні проводити ліцензійовані спеціалізовані підприємства, а коштів на це в тарифах на тепло на сьогодні не передбачено.
     Цікавило громадян на зустрічі питання можливості переходу на індивідуальне опалення та відключення від централізованого опалення. Про це детально розповів голова робочої групи, заступник міського голови з господарських питань Василь Остапчук:
     - На сьогодні КП «Славутське ЖКО» надає послугу із централізованого опалення для 167 багатоквартирних будинків міста, а це - 4569 споживачів. При цьому кількість славутчан, які встановили у своїх квартирах автономне (індивідуальне) опалення, на даний час становить 3249 чоловік. Складною залишається ситуація із розрахунком підприємства за спожитий природний газ, заборгованість за який за станом на 01.06.2012 року становить 12млн 916тис.грн; борг споживачів за теплопостачання для КП «Славутське ЖКО» складає 3млн 368тис. Головна причина утворення заборгованості – зріст ціни за електроносії. Питання ж щодо державної компенсації за невідповідність у тарифі в розмірі 7млн 346тис.грн й досі залишається відкритим. З аналізу видно, що підприємство за існуючого тарифу 7,58грн/м кв за послугу з опалення вже збиткове. Тому варто відмітити, що міська влада зацікавлена у позитивному вирішенні питання переходу на індивідуальне опалення.
     За період з 2011 й досьогодні у міськвиконком із письмовими заявами звернулися 55 громадян, які бажають перейти на індивідуальне опалення квартир та відмовитися від послуг з централізованого опалення. На даний час питання можливості встановлення приладів автономного опалення та відключення від централізованого опалення регулюється Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №4 від 22.11.2005р. Наказом цього же Міністерства (№169 від 06.11.2007р.) до наказу №4 були внесені зміни, з яких випливає, що відключення від системи центрального опалення здійснюється лише за умови відключення всього будинку. Така практика була застосована в будинку №23 на вул.Ізяславській. За поданням КП «Славутське ЖКО», робочою групою проводиться робота із мешканцями ще 9 будинків (вул.Паперника,16, 62, вул.Острозького,2,4, вул.Я.Мудрого,13, вул.Кузовкова,13, 15 та вул.Соборності,33, 35).
     З цього напрошується висновок, що будь-який багатоквартирний житловий будинок міста може перейти на індивідуальне опалення за умови, якщо всі його мешканці погодяться на це та узгодять між собою дане питання. Для соціально незахищених мешканців багатоквартирних будинків, які не мають фінансової можливості для встановлення індивідуального опалення, міською владою передбачено можливість виділення часткової допомоги на встановлення приладів індивідуального опалення - згідно з прийняттям рішення про внесення змін до Програми енергозбереження міста Славути на сесії міськради від 26.06.2012 року.
     На завершення зустрічі було прийнято рішення звернутися письмово до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ з приводу незадоволенням чинним законодавством щодо правил відключення від централізованого опалення та встановлення приладів індивідуального опалення і можливості спрощення процедури переходу з централізованого на індивідуальне теплозабезпечення.
     Робочою групою й надалі буде проводитися аналіз ситуації в багатоквартирних будинках міста щодо можливості їх переходу на індивідуальне опалення. Бажаючі відключити окремий будинок від централізованого опалення можуть звертатися у відділ звернень громадян виконавчого комітету за адресою: вул.Соборності,15, тел. 2-35-92.
     Ольга Лиса, прес-секретар міськвиконкому.


  коментарі: 10

Олександр : Відключатися треба дуже обережно. Щоб не було так як на Волині,коли вже будинки в повітря взлітають.  (написано 17.07.2012 в 10:15 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Volya : Група яка абсолютно нічого не вирішує тому що повноважень немає а так походити попіаритись тим більше вибори на носі та наплодити ще кучу паперів які будуть підтверджувати нібито бемежний обсяг роботи- правильно требаж якось виправдати цю кількість заступників. А ось вислів про узурповане місто та про те що без їх дозволу і муха не пролетить мені сподобався - так воно і є.  (написано 17.07.2012 в 13:11 з адреси:  65-112-132-95.pool.ukrtel.net)
Олександр : Так і повинно бути у справжніх господарів-без дозволу й муха неповинна пролітати! Це в колгоспі можна робити все і що кому заманеця.Але навіть там бригадир був який арапником міг по спині дати.  (написано 17.07.2012 в 13:23 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
ната : А я хочу інд. опалення, по-перше в місяць багато сплачувати 485 грн. тільки за опалення, по-друге коли потрібно, тоді і пропалив свое помешкання  (написано 18.07.2012 в 16:44 з адреси:  94-153-30-80-slvt.broadband.kyivstar.net)
ігорю : якщо у 3 василів немае інд.опалення то я згідний не ставити.починати треба з себе  (написано 25.07.2012 в 05:50 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 6 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік