Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.07.2012 НАЙВАЖЛИВІША МІСІЯ

Повсякденна робота Славутської районної державної адміністрації спрямована на забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, створення умов для реалізації ними свого конституційного права на звернення, ведення систематичного аналізу та узагальнення звернень для виявлення причин, що породжують їх.
     Протягом І півріччя 2012 року до райдержадміністрації надійшло 167 звернень громадян, що на 30% менше, ніж за відповідний період минулого року, в тому числі 121 – письмове (з них 9 колективних та 4 повторних), 46 – усних. Найбільше звернень надійшло від жителів Цвітоської (10%), Ганнопільської (10%), Улашанівської (7%), Великоправутинської (6%), Старокривинської (5%) сільських рад та м.Славута (9%).
     За звітний період в райдержадміністрацію надійшло 796 заяв щодо вирішення земельних питань, за результатами розгляду яких головою РДА прийнято 386 розпоряджень.
     Протягом І півріччя 2012 року надійшла 21 заява голові органу опіки та піклування, за результатами розгляду яких прийнято 11 розпоряджень голови адміністрації, 3 заяви розглянуто на комісії з питань захисту прав дитини, 3 - знаходяться на розгляді. До вищих органів влади жителі району направили 17 письмових звернень громадян, у тому числі 2 - до Адміністрації Президента України, 1 – до Апарату Верховної Ради України, 14 – до обласної державної адміністрації. На телефонну урядову "гарячу лінію" звернулись 11 жителів району.
     Одним із основних питань, що порушують громадяни у своїх зверненнях до голови РДА, як письмово, так і на особистому прийомі, є питання надання матеріальної допомоги, що становить 50% від усіх звернень. Зокрема, протягом І півріччя 2012 року до райдержадміністрації звернулися 60 громадян для отримання матеріальної допомоги, у тому числі 36 з них – такої допомоги на лікування, 16 – на поховання, 8 – на покращання житлових умов. Найбільш незахищеним верствам населення (одиноким громадянам похилого віку, багатодітним сім’ям, інвалідам війни та праці) з районного бюджету виділено матеріальну допомогу в сумі близько 17090 гривень. Під час розгляду звернень вирішувалися й інші проблеми людей.
     Отож, все це засвідчує, що розгляд звернень громадян - це і є найважливіша місія державної влади.
      Світлана РОЩУК, начальник загального відділу апарату РДА.
     


  коментарі: 3

Volya : А крім поховання та лікування щось зроблено для громади району- ну наприклад -- якось вирішується питання селян що тримають корови- щоб підвищити закупівельні ціни на молоко - щоб селяни за копійки не продавали молоко перекупщикам а ті потім в 2-3 рази доржче . Чи дороги по селам поремонтували та ще дуже багато чого- що повинна робити влада для людей а не тільки поховання та подачки перед черговими виборами..............  (написано 17.07.2012 в 13:25 з адреси:  65-112-132-95.pool.ukrtel.net)
Volya : А тапер все зрозуміло- сьгодні -17 .07. 2012р.- в Хмельницькій облраді на засіданні чергової сесії - регіонали повністю відхилили - 10 дпутатських запитів що надійшли від людей з Полонського Староконстантинівського району та інших -- то що тут дивуватись на предмет нашої Славутської райдержадміністрації ---- продовжуйте займатись похованнями- вже статистика каже що в Україні за останні два роки ще на 1 мільйон стало менше населення-- оце клас оце програма партії регіонів в дії -- нічого ще прийде час коли навіть простим людям шо за вас голосували чи підтримували - буде соромно навіть згадати про вас та цю наругу над людьми народом ГАНЬБА.  (написано 17.07.2012 в 19:35 з адреси:  65-112-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік