Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.07.2012 ЯК Я ОТРИМАВ «ВІТІНУ ТИСЯЧУ»

Звістка про те, що в цьому році уряд поновить компенсаційні виплати по 1000 гривень, серед вкладників розповсюдилась швидко. Хоча дещо й насторожила: всі думали, що знову почнеться ажіотаж біля відділень банку…
     Мені, як колишньому вкладнику Ощадбанку, здавався спочатку дещо дивним новий порядок виплат. Та й насторожували такі поняття як “актуалізація”, “національна картка”. Але тепер усвідомив: новий порядок отримання вкладу диктував сам час! Адже він дав змогу уникнути інфляції, зняти гроші повністю або частково з картки в потрібний час і найголовніше - уникнути виснажливого вистоювання в черзі, тисняви в приміщеннях Ощадбанку, інших негативних наслідків.
     Звісно, були серед нас й скептики - мовляв, знову щось «хімічать». Всі думали а чи вистачить коштів (як це трапилося уже раніше, коли в кінці лютого вони «закінчились»)? Чи не доведеться зно- ву з вечора займати чергу та цілий день в ній душитися? Певно, швидка допомога, як і тоді, час від часу чергуватиме біля приміщення бан-ку, а на підмогу охоронцям будуть долуча- тися працівники міліції? Ось з такими невеселими роздумами люди очікували тепер уже «Вітіної тисячі». Але…
     Але уже з початку оформлення документів вкладники побачили, що таких «сюрпризів» не буде, і всім стало зрозуміли, що настав довгоочікуваний порядок. Були враховані вікові категорії вкладників (а їх - понад 6 мільйонів!), про що давно всі прохали. Кожному призначили день і час прийому, чіткий перелік документів. І люди легко сприйняли такий порядок. Тому безлад, який був раніше, – просто зник.
     Як вкладник, я на собі відчув усе це. За запрошенням, що отримав під час актуалізації, прибув у призначений мені день і час. Біля компенсаційного віконця, обладнаного спеціально для нас, було п’ять чоловік. Як зазвичай, запитав: за ким буду? Двоє жіночок поглянули на мене й перепитали: «Вам на скільки прибути треба?». На 8.40 - відповідаю. «То ви будете за цією жінкою, у неї - на 8.30». Таким чином, все «весілля» продовжувалось хвилин 15. Отримуючи конверт із документами, ще контролер-касир Л.А.Козак запитала, чи вмію я користуватися національною карткою для зняття коштів, якщо ні і гроші буду знімати негайно, порадила підійти до охоронця, й він, мовляв допоможе.
     З приємним подивом я, як військова людина, ще раз усвідомив, що таке порядок. Бо тоді, коли наверху працюють добре, з душею, з ініціативою, то і ми, громадяни, це відчуваємо й своєю поведінкою сприяємо цьому. Недарма перший віце-прем’єр-міністр В.Хорошковський сказав: правління АТ «Ощадбанк «Укра- їна» добре попрацювало задля організації виплати компенсаційних вкладів населенню. Особисто я хотів би відзначити працівників Ощадбанку на місцях, де на їхні плечі лягли додаткові навантаження, причому, не епізодичні, а до кінця року.
     Напевно, не помилюся, якщо засвідчу від багатьох вкладників відділення Ощадбанку м.Славута, підпорядкованих йому відділень у Нетішині та районі, й особисто від себе повагу та висловлю вдячність його працівникам - від керуючого Людмили Миколаївни Галіулінової до охоронців - за старанність в роботі, терпіння при виконанні державного завдання.
     Михайло СОРОКІН, член президії
     міської ради ветеранів.
     


  коментарі: 1Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік