Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.07.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: ПРО ЩО СВІДЧИТЬ НАША ІСТОРІЯ

Навіть якщо станеться диво і руїну в цій країні буде подолано, а наше життя дійсно покращиться вже завтра - ця влада ніколи не стане українською. Адже досягнення вищого рівня добробуту народу – ніщо в порівнянні з одночасною втратою ним же почуття національної гідності.
     Це почуття пронесли незаплямованим крізь віки і обережно передали нам, наші великі пращури. Саме об нього тепер витирає свої брудні руки «команда професіоналів».
     Хіба можна пробачити діючому міністру освіти і науки(!) Табачнику його сумнозвісні висловлювання на адресу мільйонів галичан? Хіба можна зрозуміти патологічне небажання глави Уряду(!) Азарова вивчити мову держави в якій він має за честь урядувати? Хіба можна забути безсоромні потуги Президента(!) Януковича позбавити геройських звань славетних діячів національно-визвольного руху?
     Єфремови і Симоненки, Чечетови і Мартинюки, Ківалови і Колесніченки, - Болдиреви, Царькови, Костусеви, Кілінкарови – скільки ж їх розвелося, новоспечених будівничих «русского мира» на багатостраждальній українській землі?!
     Знахабнівши від безкарності, вони вже й не приховують своєї мети - яка, вочевидь, завжди полягала в тому щоб обернути українську націю в «двоногу худобу», із зовсім убитим сенсом самопошани, патріотизму і моралі. Спершу – людину шляхетну, віруючу, перетворити в психічного раба, в нелюда, егоїста та дурня, без приязні і любові до свого краю. Потім – у щось, що скоріш нагадує не людину, а рослину, - «капусту головату». Нарешті – просто в «грязь Москви», на худий кінець в «сміття варшавське».
     Для успішного виконання цього «історичного завдання», новітня «золота орда» усуває на своєму шляху будь – яки перешкоди: кидає за грати політичних опонентів, викорчовує паростки українського середнього класу, денаціоналізує вітчизняний інформаційний простір...
     Не раз задавався питанням, якими-такими світоглядними цінностями повинен бути напханий громадянин сучасної України, свідомо підтримуючий цю владу? Владу, яка чи не кожного Божого дня принижує його, як українця?! Чи справді живе він тільки шлунком і не важливо йому – ковбаса, чи калбаса, - аби вона була...
     Свого часу Тарас Шевченко виразно протиставив два типи українців. Були це люди: одні з психікою «свинопасів», - другі з психікою козацькою. Одні любили свою землю за те, що «добра для городу», а другі бо в першу чергу знали «чиєю кров’ю та земля напоєна, що картоплю родить».
     Нажаль, з козацьким типом українців і в наші дні доволі сутужно. Зате у «свинопасах» нестачі нема. Останнім же не слід забувати, що коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Про трагічні наслідки такого вибору свідчить вся наша історія.
     
     Ігор Піголь, м.Славута
     
     slavuta2000@ukr.net
     


Розміщено:
Ігор  
+380972586091   slavuta3000@ukr.net


  коментарі: 13

пп Олег : В отличии от свидомитов,я лично знаю Игоря и могу подтвердить,что он всегда остается самим-собой. Я не разделяю его политические взгляды, но считаю порядочным и принципиальным человеком, который никогда не будет прогибаться под кого-то. Когда он в «Краю» был-организация жила, а сейчас только название осталось.Жаль..  (написано 16.07.2012 в 09:53 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Volya : Що тут можна добавити - все правильно і історичний аналіз теж правильно але є тільки одна проблема- одвічне питання що робити з цим комплексом "свинопаса". На сьогоднішній день - бачу тільки один вихід - в об'єднанні всіх людей що поділяють цей погляд та залучення якнайбільшої кількості людей тут у нас на Славутчині. Виводити на чисту воду місцевих "героїв"та тих представників Славутчини хто там зверху голосує та підтримує закон про мову та багато іншого що вгаеяє нас у "свинопасів".  (написано 16.07.2012 в 10:17 з адреси:  240-208-124-91.pool.ukrtel.net)
галичанин : Ігорю +++!   (написано 16.07.2012 в 11:05 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
галичанин : Слава Nації! Бог і Україна понад усе!  (написано 16.07.2012 в 11:33 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Довбуш : Побільше б таких Піголів, може й толк у цій державі був би. Пишаюсь, що особисто знаю цього чоловіка. Підприємці вже забули як Піголь за ваші зі скрипом видерті копійки кидався на ваш захист, наживав ворогів серед чиновників, починаючи від банальної санстанції і кінчаючи прокурорами і мінтами?
     Тримайся, друже, Довбуш з тобою. 
(написано 16.07.2012 в 21:49 з адреси:  123-23-124-91.pool.ukrtel.net)
Довбуш : З власного досвіду знаю що деяких бійців не те що бити - вбивати потрібно. А ще, будучи військовослужбовцем, Піголь стояв на Майдані в 2004-у. І зараз, будучи держслужбовцем (гарна посада, затишний кабінет) не мовчить, а відстоює права свинопасів, які поливають його помиями.  (написано 17.07.2012 в 07:04 з адреси:  182-102-132-95.pool.ukrtel.net)
ЗАХИСТ : А ОСЬ М.ГОРДЕЕВ МОЛОДЕЦЬ.ОТРИМУЕ ПЕНСИЮ 8000ГР.І ДАЕ КОШТИ НА ГАЗЕТУ ДЕ ДАЕ ВСІМ ПРОЧУХАНА.ВІН СКОРО ДО ВСІХ ДОБЕРЕЦЯ.ТРЕБА ЙОГО НА МЕРА АБО В ВЕРХОВНУ РАДУ  (написано 23.07.2012 в 04:05 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік