Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 13.07.2012 «РУЇНУ ПОДОЛАНО!»

Саме такими словами, що лунають зараз звідусіль від однієї з політичних сил, хочеться розпочати статтю про відновлення паркану в центральному парку с.Берездів. Адже через два дні після публікації «Горе від сили» у «Трудівнику Полісся» паркан та підмурівок навколо нашого парку й справді було відновлено. Не знаю, що вплинуло на таке швидке вирішення питання, котре ніби вже було в глухому куті, але звичного вигляду наш парк здобув всього за кілька годин 7 липня 2012р. завдяки старанням виконавців акту вандалізму та їхніх батьків. Впевнений, що саме батьки, які виявили громадянську свідомість, стали ініціаторами відновлення паркану. Очевидно, вони усвідомили, що показують приклад для наслідування своїм дітям. З іншого боку слід зауважити, що значну роль у такому прояві громадянської позиції відіграла громада села, яка відкрила очі батькам, які до останнього не хотіли вірити в те, що саме їхні діти причетні до цього. Слід також відмітити, що вагомий внесок у відновлення паркану внесли представники правоохоронних органів нашого району та місцева влада. Вони оперативно відреагували на вчинене порушення, вжили необхідних заходів для подолання наслідків і повернули нашому селу звичний вигляд.
     Матеріальну руїну подолано! Надіюсь, що таку ж руїну в дитячих серцях буде подолано також. А цей прикрий факт, що стався в Берездові, відверне їх від необдуманих вчинків у майбутньому.
     Cергій ОПАНАСЮК, с. Берездів.
     


  коментарі: 1

Олег : Подолати справжню руїну в серцях і головах людей-не паркан відновити. Та й хто це зробить,якщо нами правлять ті хто руйнує все на своему шляху  (написано 13.07.2012 в 14:15 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік