Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.07.2012 МЕРЗЛІ ЯБЛУКА, АБО ЩО СПРОСТОВУЄ ВАЛЕРІЙ ФЕДОРОВИЧ?

Це «спростування» пана Пруса Ви, шановний читачу, можете прочитати на другій газетній полосі (щоправда, без додатків, зміст яких, по суті, викладено в обуреному і не зовсім коректному листі керівника. – Авт.), оскільки проблема, яку порушила редакція, потребує подальшого врегулювання. Ми не ображаємося на Валерія Федоровича за його звинувачення в «словоблудстві» - просто, публікуємо ко-пію довідки, яку він колись видав разом із своїм бухгалтером для сім’ї Андрощуків, де чорним по білому написано, що цій сім’ї «дійсно передано недобудований жилий будинок у особисту власність згідно рішення засідання загальних зборів від 12.05.01 року, протокол №2…» Довідка ця датована 5 лютим 2002 року, має вихідний номер 86. То хто грає тепер словами, що, мовляв, недобудований будинок виділявся сім’ї Андрощуків «для проживан-ня»?
     Автор спростування практично сам підтвердив усі посилання редакції на ті протоколи та рішення, які ми наводили в публікації «Небо на плечах» 31.05.2012р. До речі, жодного слова звинувачення чи приниження честі та гідності на адресу керівника селянсько-фермерського господарства в статті немає. Можливо, вона й видалася в чомусь образливою для Валерія Пруса? Але причину цього треба шукати не в «безсоромно-зневажливому сло- воплетиві авторки», яка «ялозить на цілу сторінку свої брудні почуття» (за словами шановного Валерія Федоровича), а в собі і своїх діях.
     Збоку ця історія з надання «в особисту власність» недобудованого жилого будинку багатодітній сім’ї Андрощуків вже навіть не здається «брудною», а просто - безграмотною. Кожен керівник, перш ніж прийняти якесь рішення (а тим більше, коли воно торкається долі людей), має зважити всі юридичні аспекти, врахувати можливі наслідки, врешті - усе оформити, як належить, письмово і закріпити, якщо треба, навіть нотаріально. В прозаїчній головлівській історії, якщо судити зі «спростування голови» СФГ, всього цього не було зроблено, перш за все, керівництвом господарства. І не треба тепер перекладати свою вину на людей. Ну, не можуть у нас всі селяни бути юристами! Чому ж досі Олені Андрощук, яка, нагадаємо, ще з 1993 року працює в господарстві дояркою, не було видано під розписку жодного офіційного документа ні на будинок, ні на землю? Адже все це виділялося і обмірювалося не тільки землевпорядником, навіть працівниками БТІ, що вони підтвер- дили й редакції, надавши копії вимірів. Добре, хоч тепер знайшлася довідка, про яку Валерій Федорович, видно з усього його «спростування», давно забув...
     Редакція не береться аналізувати, чому так довго не реагував на приписи прокуратури керівник господартва, і як він міг особисто надавати дозвіл на безкоштовну приватизацію будинків, про що пише. Адже в даному випадку ведемо мову про незавершене будівництво, в яке Андрощуки, коли їм його виділили, вклали немало власних сил і коштів. Більш ніж дивним бачиться те, що від двох інших сімей, яким у той час також виділялося житло, ніхто будинків не забирав і у комунальну власність не передавав. Тільки тому, що вони встигли їх приватизувати?
     Про що ми взагалі, пане Прус, ведемо мову, якщо в самому господарстві те незавершене будівництво не було оформлене правильно і своєчасно не передане в комунальну власність? Адже процеси паювання майна сільськогосподарських підприємств, в т.ч. соціальної сфери, почалися ще задовго до виділення житла Андрощукам, навіть до народження в них трійні діток. Ви і самі стверджуєте, що вперше це питання було порушене на засіданні правління і зборах СФГ «Лан» в 1998 році. А чого варті Ваші слова про незнання Вами того, що «будинки не входять до майнового фонду господарства, отже сільгосппідприємство не вправі відраховувати із них у рахунок майнового паю 50% вартості». То навіщо ж Ви виносили це питання на збори? Таких акцентів мож-на розставити сьогодні багато. І не в образу Вам. Бо ж редакція не хоче з Вами ко- нфліктувати. Ми поважаємо Вас як гарного господаря.
     А тому хочемо подякувати Вам, Валерію Федоровичу, і профкому господарства, що після публікації «Небо на плечах» все ж поновили Олену Володимирівну Андрощук на посаді доярки. Розумне рішення завжди вчасне! Дуже шко- да, що Ви, незважаючи на застереження редакції про невтручання в особисте життя цієї жінки як людини, все ж наполягли надрукувати Ваше «спростування» без скорочень. Редакція знімає за це свою відповідальність. А з приводу будинку… Певно, вся ця історія з житлом для багатодітної родини поки що не знайшла відгуку у Вашому серці, як і в серці сільського голови О.М.Смолія.
      Між іншим, до редакції, крім «спростування» В.Ф.Пруса, надійшов ще й колективний лист жителів села із числен- ними підписами, які вимагають від сільської ради передати той недобудований будинок для багатодітної сім’ї Андрощук Олени Володимирівни. Все село, як сказали нам люди, вражене цією прикрою історією, що склалася із виділенням житла для єдиної в районі трійні діток (тепер їх у сім’ї Олени аж п’ятеро!). І надіється, що Ви з Олександром Миколайовичем таки знайдете - навіть у тій ситуації, що склала- ся! - мудре рішення.
     Бо й баба Ванда, на яку Ви посилаєтесь у «спростуванні» (якщо хочете почути щиру правду), дуже дякувала редак- ції, що вболіваємо за житло для її онуків. «Все так було, як ви написали. Я на Олену ніскільки не ображаюся – вона ж сиротою виросла та ще й повторила мою долю. Тільки у мене чоловік від горілки помер у 32 роки, а вона наважилась із чотирма дітками вирватись із того пекла й сама ставила їх на ноги. Мій син Анатолій – це ще одна моя біда. Але вона моя. От за онуків серце болить…».
     Для читачів скажемо, що з приводу ситуації щодо забезпечення житлом Оле- ни Андрощук ми із колишнім начальником центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (тепер – керуючою справами РДА) Наталією Войтюк вперше приїздили в село ще 25 листопада минулого року. Зустрічалися тоді і з Валерієм Прусом, і з Олександром Смолієм, і з іншими людь-ми. Куштували навіть мерзлі яблука під деревами біля отого недобудованого будинку Андрощуків. Олена Володимирівна, щоправда, не торкнулася жодного плоду й дивилася на нас якось дуже насторожено. Така її реакція нам тоді видалася дещо дивною. І лише згодом, коли уже під час третього перебування в Головлях у справі Андрощуків діти Оленині зізналися, як виганяв їх не раз із саду голова СФГ «Лан» Валерій Федорович Прус й казав: «Ідіть звідси, тут вашого уже нічого немає!», стало зрозуміло, чому з такою пересторогою Олена поглядала на нас, коли ми смакували останніми, уже мерзлими, яблу- ками.
     Віра МАЛЬЧУК.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік