Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.07.2012 ЗВЕРНЕННЯ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПРИВОДУ РОЗГЛЯДУ ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОЇ МОВНОЇ ПОЛІТИКИ»

Ми, депутати Славутської міської ради, висловлюємо глибоке занепокоєння та цілковиту незгоду з позицією тих народних депутатів, які в будь-який спосіб прагнуть ухвалити мовний законопроект, який, на переконан- ня прогресивних громадсько-політичних діячів, вітчизняних та міжнародних експертів, є антиконституційним. Намагання окремих політиків експлуатувати питання, яке шкодить єдності українського народу та вносить розкол і замішання в суспільстві, ми розцінюємо як небезпечну політичну маніпуляцію і провокацію, що неприпустимо в правовій демократичній державі.
     В той час, як нехтуються повсякденні права української мови, гарантовані найголовнішим законом - Консти- туцією України, законотворці пропонують надати російській мові статусу офіційної. При цьому вони свідомо маніпулюють думкою суспільства та прикриваються Європейсь- кою хартією регіональних мов, яку трактують згідно з власними політичними уподобаннями.
     Запропонований законопроект шкодить нормальному конституційному функціонуванню української мови. Цей документ є однозначно дискримінаційним щодо державної мови. Жодних вимог, зобов’язань чи правових механізмів стосовно того, як держава дбатиме про збереження, розвиток чи захист української мови, в ньому не передбачено. Натомість регіональну мову пропонують використовувати не поряд із державною, а замість державної.
     У жодному разі не применшуючи необхідності задоволення мовних потреб націо- нальних меншин України, ми виступаємо проти підриву статусу української мови як державної та витіснення її з ужитку в усіх сферах публічного життя в більшості областей України. Ми за те, аби кожна мова мала право на своє існування, але не за рахунок української мови.
     Вважаємо, що питання двомовності в Україні є надуманим, штучним і політично вмотивованим, покликаним відвернути увагу людей від нагальних суспільних проблем та допомогти окремим політичним силам зберегти прихильність електорату. Навіть якщо задля цього доведеться пожертвувати суспіль- ною злагодою і навіть самим існуванням Української держави.
     У час, коли предметом політичних маніпуляцій стає таке святе для державної самобутності і стабільності поняття як мова, ми закликаємо усіх згуртуватись та відстояти свою національну гідність і громадян- ські права.
     Ми закликаємо усіх державних, політичних та громадських діячів усіх рівнів дотримуватися Конституції України і не перетворювати мовне питання на предмет протистояння. Бо покликання мови - єднати, а не розділяти людей, допомагати взаємному порозумінню, а не сіяти ворожнечу.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 9 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік