Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.07.2012 НА СЕСІЙНОМУ ЗАСІДАННІ

26 червня відбулося засідання 20-ї сесії Славутської міської ради, порядок денний якої був досить насиченим.
     
     Про результати виборів депутата Славутської міської ради по мажоритарному виборчому округу №5 доповіла голова Славутської міської виборчої комісії Алла Ілик. Отож, за результатами проведення виборів постановою МВК було зареєстровано депутатом Славутської міської ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №5 Миколу Петровича Козела, який одержав більшість голосів виборців. Депутати одноголосно проголосували за набуття повноважень новообраного депутата з 26 червня ц.р. Міський голова Василь Сидор вручив депутату посвідчення встановленого зразка та побажав Миколі Петровичу своєю подальшою роботою виправдати очікування громадян, які його обрали.
     Згідно з внесеними на сесії змінами до бюджету міста на 2012 рік вільні залишки коштів спеціального фонду були направлені на фінансування поточного ремонту мереж вуличного освітлення на вул.О.Кошового та капітального ремонту мереж вуличного освітлення на вул.В.Стуса. З цього та ряду інших бюджетних питань доповів перший заступник міського голови Сергій Микульський.
     Депутатами цього дня затверджено ряд важливих для громади угод. Це угоди від 15 червня 2012 року між Славутською міською радою в особі міського голови В.Б.Сидора та Славутською районною радою в особі голови районної ради Л.А.Радзивілюка про спільне утримання Славутського районного трудового архіву, КУ „Славутська міська рятувально-водолазна служба” протягом 2013 бюджетного року, а також про передачу 100 відсотків обсягу видатків, обрахованого за фінансовими нормативами бюджетної забезпеченості на 2013 рік із фінансування медичних послуг для населення, з бюджету міста Славути до Славутського районного бюджету.
     У зв’язку з переходом на європейську Класифікацію видів економічної діяльності та відповідно до затвердженого Держспоживстандартом наказу змінено класифікацію видів економічної діяльності за затвердженими ставками єдиного податку. Також внесено зміни до переліку житлово-комунальних послуг у житловому фонді м.Славута, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах.
     З метою інформування громадян міста та проведення просвітницької роботи серед жителів міста, заслухавши пропозиції постійних комісій міської ради, доручено виконавчому комітету Славутської міської ради, комунальній установі «Славутська міська рятувально-водолазна служба» посилити контроль за реалізацією права громадян на вільний доступ до водних об'єктів та лісових масивів у межах міста, в тому числі вільний, безкоштовний доступ до купання, любительського та спортивного лову риби, вільного відвідування лісу, збирання ягід, грибів.
     Розглянувши подання голови Славутського міськрайонного суду від 13.06.2012 року №5639 Мацюка Ю.І., затверджено список народних засідателів Славутського міськрайонного суду строком на чотири роки.
     Розглянувши пропозиції громадських організацій міста, депутатами було прийнято рішення про нагородження відзнакою Славутської міської ради «За заслуги перед славутчанами» поета, прозаїка, громадського діяча Валерія Магафуровича Басирова.
     Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Славути на період 2010-2012 років доповів заступник міського голови Василь Остапчук, який зауважив, що запропонованому проекту рішення передувало ґрунтовне вивчення проблемних питань, що виникають стосовно індивідуального опалення. Такий аналіз поєднував як розгляд звернень громадян, так і перегляд роботи підприємств житлово-комунального господарства Славути. Отож, з метою оптимізації роботи теплових мереж та котелень міста було запропоновано доповнити вищезгадану Програму пунктом, яким передбачено кошти у сумі 70тис.грн на виконання робіт із облаштування індивідуального опалення у квартирах будинків, що заплановано відключити від міської мережі централізованого опалення. Окрім того, зважаючи на актуальність піднятого питання та активного його обговорення на сесійному засіданні, міським головою Василем Сидором було доручено з цього приводу провести у найближчий час спільне розширене зібрання за участю депутатів, фахівців та громадськості.
     Окрім розгляду блоку земельних питань, на пленарному засіданні сесії також були прийняті рішення про розроблення плану зонування території міста; надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на 2013 рік; надання дозволу комунальному підприємству «Славутське ЖКО» на демонтаж димової труби котельні на вул.Я.Мудрого,49 та будівлі контрольно-пропускного пункту на вул.Я.Мудрого; затвердження Акта обстеження об’єкту нерухомого майна, що знаходиться на вул.Здоров’я,3-А; затвердження Типового договору оренди комунального майна міста; надання в безоплатне строкове користування нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності, громадським організаціям. Також створено постійні комісії з проведення роботи із інвентаризації гуртожитків та із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків в м.Славута.
     Секретарем ради Борисом Семенюком були представлені організаційні питання щодо затвердження зразків бланків Славутської міської ради та плану роботи ради на ІІ півріччя 2012 року.
     Особлива увага цього дня була приділена розгляду питання «Про звернення Славутської міської ради з приводу розгляду Верховною Радою України законопроекту «Про засади державної мовної політики». Передувало цьому активне обговорення даного проблемного питання на круглому столі за участю громадськості міста, а також на онлайн-форумі офіційного веб-сайта міста. Голова фракції ВО «Батьківщина» Тамара Іванюк у своєму виступі перед депутатами міськради описала усю серйозність ситуації, до якої може призвести прийняття законопроекту Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики». Міським головою Василем Сидором було зауважено, що українці-сучасники несуть цілковиту відповідальність перед майбутніми поколіннями за захист одного із найважливіших гарантів нашої Незалежної держави – рідної української мови. З даного питання депутатами було прийнято рішення проголосувати поіменно. Друкуємо до уваги громадян текст звернення та інформацію про голосування депутатами.
     Прес-служба Славутського МВК.
     Із рішеннями сесії ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста www.slavuta-mvk.info
     


  коментарі: 11

admin : Якщо у когось щось особисте до певної особи, не потрібно у кожному коментарі це згадувати, можливо краще звернутися особисто до обговорюємо особи і вирішити питання?
      
(написано 08.07.2012 в 10:28 з адреси:  176-8-15-133-slvt.broadband.kyivstar.net)
виктор : так он своей работой себя топит.поэтому и намылился в верховную раду.апетит приходит во время еды.в славуте воровать нечего.земля продана военный городок тоже.это я до певнои особы.а кру пусть рыет.честному боятся нечего  (написано 08.07.2012 в 11:24 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
козак. : Мэра в Верховную Раду надо.Славуту поднял до уровня европейского города.Глядиш и Украина поднимется если такие как он будут все в Раде.и будут все как в гуляй поле при батьке махно.даеш а и свободу.анархия Мать порядка  (написано 08.07.2012 в 11:59 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
Эдуард : Эт тот Золотарук,что друг Калашникова и а? Трое умалишенных члена громадской организации борцов за свою собственную справедливость? Тогда дальше можна нечитать-все понятно:)   (написано 09.07.2012 в 13:22 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
эдуарду : во первых он не друг калашникова а во вторых калашников после выборов давно забил болт на всю деятельность.читай газеты кто статьи подписывает.а в третьих золотарук не в раде.  (написано 09.07.2012 в 21:33 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
эдуарду : калашникову вся эта мышиная возьня даввввно надоела.он сейчас занят теми делами которыми ему надлежит заниматся как областному чернобыльскому руководителю.делами города пусть занимется мер и депутаты.ему не плохо живется при е и ругатся ему с ним не резон.наоборот он его всегда поддерживал и будет поддерживать.и на больных он не обижается.  (написано 09.07.2012 в 21:42 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 6 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік