Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.07.2012 ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ

26 червня в приміщенні державного підприємства «Славутський лісгосп» відбулась XVI конференція Славутської районної організації Партії регіонів. В роботі партійної конференції взяли участь голови первинних партійних організацій Славутської районної організації Партії регіонів і депутати фракції Партії регіонів Славутської районної ради. На конференції були розглянуті питання: про завдання районної організації Партії регіонів щодо організації проведення виборів народних депутатів Ук- раїни у жовтні 2012 року; про висування делегатів на XVII конференцію Хмельницької обласної організації Партії регіонів.
     З доповіддю на конференції виступив голова районної організації Партії регіонів О.А.Несен, який відмітив зроблену велику роботу щодо якісної та кількісної розбудови Славутської районної організації Партії регіонів і активну агітаційно-пропагандистсь-ку роботу, і поставив конкретні завдання з продовження забезпечення виконання передвиборчої програми Президента України «Україна для людей», соціальних ініціатив Президента України, державних, регіональних та місцевих соціальних проектів.
     В обговоренні доповіді взяли участь делегати конференції111 А.В.Чумак, В.В.Смоляр, В.О.Ма- льчук, Л.А.Радзивілюк.
     Делегатами на XVII конференцію Хмельницької обласної організації Партії регіонів було об- рано Несена Олега Анатолійовича - голову Славутської районної державної адміністрації та Радзивілюка Леоніда Анатолійовича - голову Славутської районної ради.
     Олеся ПЕРЕСТЮК.
     


  коментарі: 2

С.Г. : «З доповіддю на конференції виступив голова районної організації Партії регіонів О.А.Несен, який відмітив зроблену велику роботу щодо якісної та кількісної розбудови Славутської районної організації Партії регіонів»……………Манкуртів побільшало. Ох і смердить від вашої конференції хлопці.ох і смердить.хоч носа затикай.тьфу.  (написано 10.07.2012 в 16:37 з адреси:  178.213.174.61)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік