Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.07.2012 ЦІНА ІСТИНИ

У попередньому числі газети йшлося про те, що на черговому засіданні колегії РДА міжрайонний прокурор В.С.Мушинський інформував, як наша Славутська прокуратура домоглася визнання недійсними 18 договорів дарування земель Мухарівської сільської ради. Сьогодні – детальніше про це у нашій публікації.
     Як наголосив Василь Степанович, найчастіше підставами незаконного отримання земель, неправомірного та нецільового їх використання стають незаконні рішення органів влади та місцевого самоврядування і неналежний контроль за раціональним використанням та охороною земель. Не став винятком і випадок, коли розпорядженням колишнього голови Славутської РДА №62-р від 06.02.2009 року було незаконно передано у власність 18 громадянам, жителям м.Хмельницький, земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 35,3863га за рахунок земель державної власності, які знаходяться на території Мухарівської сільської ради (земель запасу).
     Прокурорською перевіркою було встановлено, що вказані громадяни земельні ділянки за цільовим призначенням не використовували, ведення особистого селянського господарства не здійснювали, і взагалі не мали наміру їх використовувати, а одержали їх у власність з метою відчуження на користь приватного підприємства, що є порушенням ст.91 Земельного кодексу України, якою встановлено обов'язок власників земельних ділянок забезпечувати використання їх за цільовим призначенням.
     Крім того, частина переданих у власність земельних ділянок на території Мухарівської сільської ради площею 16,8247га на момент передачі не була придатна для ведення особистого селянського господарства, оскільки вкрита лісом, на іншій частині земельних ділянок були поклади граніту.
     Як сказав прокурор, всі ці факти не були взяті до уваги Славутським міськрайонним судом при розгляді справи за позовом Славутського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Хмельницької обласної державної адміністрації до Славутської районної державної адміністрації, управління Держкомзему в Славутському районі та 18 громадян про скасування розпорядження голови РДА щодо безоплатної передачі у власність громадянам земельних ділянок, визнання недійсними договорів дарування, укладених між вказаними громадянами та приватним підприємством, і скасування цих державних актів на землю.
     Рішенням Славутського міськрайонного суду від 14.03.2012 року прокурору було відмовлено у задоволенні позову. Однак, вказане рішення суду прокуратурою було оскаржено до Апеляційного суду Хмельницької області, який 8 травня 2012 року апеляцію прокурора задовольнив, а рішення першої інстанції скасував. Таким чином, позов прокурора було задоволено повністю.
     “А виграла від цього рішення, звичайно, мухарівська громада, яка раніше долучалася до заліснення згаданих земель, завдяки чому фактично відстояла лісонасадження для себе і майбутніх поколінь односельчан. В цьому й виявилася найбільша ціна істини”, - наголосив міжрайонний прокурор В.С.Мушинський на засіданні колегії РДА.
     В. Гориньчук.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 2 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік