Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.07.2012 СТЕЖИНАМИ РIДНОГО КРАЮ

Немає у світі нічого кращого за рідний край, де народився. У цьому я ще раз переконався, коли подорожував рідними стежинами зі своїми ровесниками-туристами. А витривалих, спритних, умілих дівчат і хлопців Берездівського навчально-виховного комплексу організували в туристичний похід наші наставники - директор Берездівської районної ДЮСШ Василь Миколайович Задворний, керівник туристичного гуртка Сергій Віталійович Новіцький, вчитель фізкультури Василь Володимирович Сав- ченко, ще один працівник Берездівського нвк - Юрій Анатолійович Корсун.
     Наш маршрут ми обговорили ще під час підготовки до походу, і він проліг такими населеними пунктами: Берездів - Малий Правутин - Великий Правутин - Хвощівка - Ставичани - Шагова - Пе- чиводи - Киликиїв - Клепачі - Малий Скнит - Губельці - Волиця - Крупець - Стригани. Так от після ретельної підготовки, інструктажів наставників ми вирушили в путь. Перші кроки були легкими, розмови - веселими, а ноші - легкими. І не сподівались, що вже увечері нас чекає справжнє випробування - злива. Тут і набили ми перші, як кажуть у народі, гулі. Бо ті, хто знехтував правилами зведення намету, виявили мокрі спальні мішки та й сам намет. Хоча, ця подія заставила нас виконувати ретельніше правила туриста і ще більше здружила всіх. Хотілося швидше зігрітися, вдихнути з полегшенням димок вогнища, посмакувати кулішем.
     Після довгих старань багаття нарешті запалало, обігріло і обсушило нас. А тиша дубового великоправутинського лісу обіцяла справжній відпочинок. Та десь серед ночі взялися кліщі і комарі. Вони стали на заваді заповітного бажання - виспатись.
     Ранкова прохолода покликала нас у дорогу далі. Хвощівка, Ставичани, Печиводи. Цього дня ласували стиглою суницею, милувалися рідними краєвидами, дивувалися спорудою водяного млина села Печиводи. З насолодою купалися, ловили рибу та раків. Навіть нічний дощ не завдав прикрощів.
     А на ранок, як на замовлення, знову веселе сонечко допомагало мандрувати нам до Киликиєва та Клепачів. Вперше побачили ми могилу козаків, що в 1648 році під керівництвом Богдана Хмельницького боролися за волю та незалежність України. Вітряний млин Клепачів, що як оберіг стоїть край села, захистив туристів від шквалу вітру і дощу. А доглянутий та чистий сад здивував нас. Ще більше порадували нас люди, які живуть поряд. Вони пригостили всіх туристів смаженою картоплею, медом, варенням, питною водою. Дякуємо їм за це!
     Підбадьоруючи один одного, ми вирушили через Малий Скнит, Губельці, Волицю. До кінцевої точки - через Крупець до табору «Голубі озера» в селі Стригани дійшли швидко. Хотілося дуже побачити це чудове місце відпочинку дітей Славутчини. Та дощ і тут випередив нас. Проте весела дискотека у таборі підбадьорила, пісні біля багаття не стихали допізна.
     З безліччю вражень, фотознімків та спогадів про пережите, горді за рідний край, ми поверталися у Берездів. А ще з надією, що ще не раз зі своїми досвідченими наставниками вирушимо туристичними маршрутами.
     Михайло Рибіцький,
     член краєзнавчо-
     туристичного гуртка,
     учень Берездівського нвк.
     


  коментарі: 1

i70FlYmo2Y : That adssderes several of my concerns actually.  (написано 14.08.2013 в 15:28 з адреси:  188.143.232.12)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 3 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік