Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.07.2012 ПОДОРОЖ ДО ТУРЕЧЧИНИ

Вкотре я вирушила з чоловіком у подорож до Туреччини. А, побувавши там в гостях у дочки, знову взялася за перо. Адже про цю країну не писати неможливо. Уже їдучи з аеропорту, тебе вражає та краса, яку вміють створювати власними руками і берегти турки. Це – дороги і квіти. Всі дороги, усі сквери тут були висаджені першими весняними квітами – примулами, тюльпанами та іншими. Уявіть собі: 10млн цибулин тюльпанів висаджено в Істамбулі! А які візерунки, яка веселка барв! Можна тільки захоплюватись. А коли ми вже їхали додому, то скрізь в Туреччині висаджували троянди. Таку красу описати також не можна - її треба бачити!
     А хочу я звернути увагу на ще одну подію, яку довелося спостерігати в Турреччині 23 квітня - це День захисту дітей. Атат’юрк в 1920 році прийняв закон про захист дітей, і до сьогодні цей день залишається там дуже важливою подією. Три дні в магазинах дитячих товарів продається все для дітей з 50% скидкою. А в цей день дітям і батькам вихідний і все (каруселі, ігрові майданчики тощо) – безкоштовно. Вражає те, що батьки і діти цей день проводять разом. І ще про одне не можу не сказати – майже на усіх балконах будинків вивішані державні прапори. Мені здається, що люди цим жестом демонструють свою вдячність Атат’юрку.
     Особливо в своїй статті хочу зупинитися на медицині Туреччини, бо мені довелось відчути все на собі. Медицина там страхова і приватна. Якщо тобі потрібна певна допомога, а в тебе немає страховки, - є розцінки на послуги, за які ти платиш в касу. Що сподобалось – це те, що в лікарні все в одному приміщенні: і прийом лікарів, і лабораторія, і стаціонар. Все тут вражає чистотою, а медперсонал - ставленням, привітністю і увагою до хворих. Палати післяопераційні на одну людину, обладнані за останнім словом техніки. А про харчування в лікарні можна написати окрему публікацію. Тому що давали нам їсти 3 рази в день стільки, що ми не могли подужати. Коли є страховка або заплатив, все одержуєш в лікарні безкоштовно. Ну, а чистотою і блиском у приміщеннях, палатах можна тільки захоплюватись. Миють, миють, миють…
     Ще багато можна розповідати про цю дивовижну країну з її проблемами й успіхами, але першими враженнями мені захотілось поділитись саме з читачами свого рідного «Трудівника».
     Тамара ГОВОРКОВА, с.Улашанівка.
     


  коментарі: 1Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік