Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.07.2012 КОЛИ БОЛИТЬ ДУША…

Шановна Віро Олександрівно! Читаю Біблію і прошу в Господа прощення за мій неспокій. Простіть і Ви мені та не судіть дуже суворо старого романтика. Болить душа, коли повертаюсь до реалій сьогоднішнього життя в моїй нещасній Україні, в моїй Вітчизні, коли провокується новий виток протистояння. Ви, напевно ж, чули по телебаченню новий пасквіль-слоган про Помаранчеву революцію, про «руїну», що вона нібито залишила. Це - як вибух бомби, закладеної терористом, що ранить і тіло, і душу, і серце. І знову вкидається мовне питання. Подумати лишень, жовтневу, збройну, криваву революцію славлять, а мирну паплюжать. Це ж свя- тотатство. Та й чи по-Божому так діяти? І ці люди йдуть до Храму, хрестяться, ставлять свічки й красуються перед телекамерами. Чи не юродство?
     В ті помаранчеві дні, коли на Майдані в Києві відбувались події, весь український люд припадав до телеекранів і співпереживав із людьми, що відстоювали волю, свободу, гідність, людські чесноти. Тоді весь світ сколихнувся, пройнявся повагою. Весь Європарламент одягав помаранчеві стрічки, чим солідаризувався не просто з українським народом, а з самою сутністю дійства, із загальнолюдськими цінностями, мирним перебігом подій, допомагав нам. Це було піднесення духу свободи. А цей пасквіль – це виклик всьому українству, це виклик людяності, пропаганда війни, тільки не миру і не єднання. Це виклик усьому святому. Це реанімація тієї сокири, яку В.Ющенко закликав закопати і забути, де вона закопана. Це - зрада свого народу. Куди ж ми котимось?!
     Я все своє свідоме життя закликав до порозуміння, до миру і злагоди, застерігав від войовничості, спонукав усіх до позитиву, умиротворення. Навіть стаття така була. І все, вибачте, коту під хвіст? Чи ж варто було город городити? Просто диву даєшся. Навіть День Свободи скасували! А як вітали нас, допомагали нам очільники Заходу! Чи ж мислимо таке в двадцять першому столітті?
     І все-таки, варто стримувати скочування до прірви, в якій закінчується буття. Не в цьому ж Промисел Божий. Життя на Землі – це унікальне, чудесне явище, і нам треба зробити все можливе, щоб його не занапастити.
     Віктор МІСЬКОВ, с.Селичів.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік