Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.07.2012 СВЯТО МОЛОДОСТІ І КРАСИ

Усі періоди життя по-сво- єму чудові й прекрасні. Проте є особливий - роки юності та молодості. Саме тому День молоді відзначається щорічно з особливим піднесенням, перетворюючись на феєрію тво- рчості й натхнення, енергії і запалу...
     Саме з нагоди Дня молоді 24 червня в с.Іванівка відбулося районне свято, в якому взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Н.Войтюк. Наталя Олексіївна привітала молодь району зі святом та передала щирі вітання від голови райдержадміні- страції О.А.Несена та голови районної ради Л.А.Радзивілюка з побажаннями здійс-нення всіх життєвих планів, надій та мрій. Зі словами вітань та побажань до молоді звернувся також сільський голова Борис Петрович Хавронюк. На районне свято з’їхались делегації із Улашанівської, Ногачівської, Марачівської, Сьомаківської, Бачманівської, Волицької, Жуківської сільських рад, щоб взяти участь в конкурсі «Міс Славутчина-2012» та показати свою силу і вдачу на спортивному майданчику.
     Вісім красунь взяли участь в дівочому конкурсі. Дівчата співали і танцювали, виявляли свої таланти домогосподарочок та демонстрували творчі фантазії у виготовленні одягу з підручного матеріалу. Всі учасниці стали переможницями в різних номінаціях, отримали стрічки та цінні подарунки. Титул «Міс Славутчина -2012» одержала Анастасія Поліщук із Улашанівської сільської ради, першою віце-міс стала Ліна Шинкарук із Жуківської, другою - Оксана Кравчук із Сьома-ківської сільських рад.
     А далі настала черга юнакам показувати свою молодечу вдачу. Сім команд боролися за титул найсильніших та найвправніших. Хлопцям організатори запропонували вижати гирю вагою 24кг, поборотися на руках, перетягнути канат та розпилити колоду на швидкість. Переможцями в гирьо-вому виді спорту стали Мосійчук Петро та Мазур Іван (Іванівка), Завішальний Сергій (Марачівка); в армреслінгу - Марчук Віталій (Іванівка), Завішальний Сергій (Марачівка), Носко Сергій (Улашанівка). Найазартнішими в перетягуванні каната виявилися команди з Іванівської (І місце), Сьомаківської (ІІ) та Улашанівської (ІІІ) сільських рад. А найшвидшими в розпилюванні колоди показали себе Бахур Денис із Улашанівки, Мазур Іван із Іванівки та Калюжний Андрій із Ногачівки. Всі переможці спортивних змагань отримали грамоти та цінні подарунки.
     Всі учасники свята були охоплені як конкурсами, так і іграми А ще вони мали змогу побачити та почути пісні й танці у виконанні працівників районного Будинку культури, учасників художньої самодіяльності Іванівської сільської ради та гостей свята.
     Наостанок хочеться відмітити свята. Адже завдяки саме їхнім організаторським зусиллям молодь мала можливість гарно відпочити та розважитись. Отож, свято організували відділи культури та туризму, сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації, спортивне товариство «Колос». Благодійна допомога була надана головою ради благодійників Хмельницького регіонального фонду «Зміцнення громад», народним депутатом України попередніх скликань Сергієм Васильовичем Буряком.
     Одне слово, свято в Іванівці вдалось! Всі розходились та роз’їжджались у гарному гуморі із надією на майбутні зустрічі.
     Ю. ГАЄВСЬКА,
     начальник відділу в справах сім’ї, молоді та спорту РДА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 7 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік