Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.07.2012 РОЗДУМИ З ПРИВОДУ

Закінчився ще один навчальний рік. Для учнів настали довгоочікувані канікули, для освітян – відпустки. Разом із тим, ведеться активна робота з підготовки навчальних закладів до наступного навча- льного року, впровадження нових стандартів початкової освіти. Роль школи в суспільстві сьогодні зрозуміла – вона виконує його соціальне й економічне замовлення. Школа повинна забезпечити випускникові високий загальноосвітній рівень, необхідний для подальшого навчання і становлення особистості, закласти його рівень культури, тобто, сформувати готову до випробувань життя людину.
     Такі завдання під силу тим навчальним закладам, які дають високий рівень знань, мають творчі педагогічні колективи, матеріально-технічне забезпечення і укомплектовані учнями класи.
     Дійсно, можна погодитись з думкою Власюка Василя Васильовича, висловленою у статті "Авторитет і компроміс", яка надрукована в газеті №25 за 21 червня цього року, що зменшується число дітей у навчальних закладах району. За попередніми підрахунками, першого вересня цьогоріч прийдуть до шкіл 3218 дітей і підлітків або на 122 особи менше, ніж було попереднього року.
     Тому очевидні причини, чому є актуальними питання оптимізації мережі, призупинення навчально-виховного процесу в низці малочисельних шкіл району. По-перше - організація навчально-виховного процесу за індивідуальною формою навчання (у класах менше п'яти осіб), по-друге - недостатнє матеріально-технічне забезпечення через малу наповнюваність учнями, по-третє - неможливість створити умови для викладання предметів учителями відповідно до фаху. Всі ці чинники впливають на основне – якість освіти учня.
     Батьками, громадськістю деяких населених пунктів питання навчання їх дітей у наступному 2012/2013 навчальному році обговорюється з травня. Так, у Марачівській школі І ступеня після випуску чотирьох дітей 4 класу залишилось всього два учні 3 класу та два учні 2 класу.
     25 травня батьками на загальних зборах прийнято рішення про надання згоди на призупинення навчально-виховного процесу в цій школі з 1 вересня нинішнього року. Це питання було погоджене сесією Марачівської сільської ради (рішення 19 сесії VІ скликання від 31.05.2012 №1).
     У Кутківській школі І-ІІ ступенів є 8 учнів в 1-4 класах і 18 - в 5-9 класах. З них можна сформувати лише 9-й клас (6 учнів); всі інші вікові категорії дітей мають навчатися за індивідуальною формою. На таку форму навчання нормативними документами передбачено 5 годин на школяра 1-4 класів та 8 годин – 5-9 класів. Безумовно, цього недостатньо, щоб забезпечити високу якість освіти. Учні школи не беруть участі ні в олімпіадах із базових дисциплін, ні в інших конкурсах та змаганнях. Не був несподіваним і той факт, що цей навчальний заклад за підсумками рейтингу діяльності в 2011 році у своїй підгрупі зайняв передостаннє місце.
     Щодо інших територіальних громад, то ситуація на сьогодні така. Є згода громади на реорганізацію Бачманівської зош І-ІІ ступенів в Бачманівську школу І ступеня, так як у 5-9 класах цього закладу мало навчатись усього 13 учнів. Активно йде обговорення проблем забезпечення дітей гарними умовами здобуття якісної освіти у понорській, плосківській, пашуківській та кутківській громадах. Звичайно, за умови надання згоди цими громадами на призупинення діяльності малочисельних шкіл, безоплатне регулярне підвезення учнів до місць навчання і додому буде організоване на належному рівні. Працівники, які вивіль- няться внаслідок скорочення штатів, будуть соціально захищені згідно з чинним законодавством.
     Робота над забезпеченням реалізації права на рівний доступ до якісної освіти кожній дитині, незалежно від місця її проживання, була і залишається головною метою не тільки районного відділу освіти, а й кожного педагогічного колективу, директора школи та громади села.
     Ж. ЗУБОВА, начальник відділу освіти Славутської РДА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 6 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік