Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.07.2012 ГОРЕ ВІД… СИЛИ

Саме так хотілось перефразувати відомий для кожного вислів після побаченого одного недільного ранку (23 червня п.р.) у центрі нашого села Берездів. Бо такий вчинок не піддається поясненню вза- галі. Адже нормальні люди, без психічних відхилень та інших вад у розумовому розвитку, на таке не здатні. Чи, можливо, вандали, які потрощили паркан і підмурівок до нього, були у стані сильного алкогольного або наркотичного сп'янін-ня?
     Скажу відверто, не хотілося про це писати... Через те, що одним із принципів роботи нашого проекту (про який йшлося в минулому випуску «ТП») є висвітлення Берездова в позитивному плані… Але минуло вже два тижні, а паркан продовжує лежати на землі. Не знаю, як кому, а в мене кожного разу серце болить, коли проходжу повз наш центральний парк. Так, це був не найкращий паркан, який мені доводилось бачити у своєму житті, і парк теж не претендує на звання унікального. Але це - наше рідне село, і нам тут далі жити!..
     Не знаю, на якому етапі знаходиться досудове слідство і яких воно результатів досягло, але одне сказати точно можна вже зараз: дивує байдужість тих людей, які бачили, як усе це відбувалось, і не спробували зупинити правопорушників, ставши співучасниками "злочину" (пишу у лапках тому, що ще не відомо, як ця подія буде класифікована представниками правоохоронних органів).
     Просто, не могло не бути очевидців серед людей, які розходились після дискотеки у сільському будинку культури! Зверніть увагу: поламали не просто якихось 10-20 метрів паркану, як це трапляється досить часто. Зруйнова- но майже весь його із західної сторони парку! Цей акт вандалізму, певно, тривав не 5 хвилин… Хоча, це могло залежати ще й від числа виконавців.
     Як на мене, кожен із батьків дітей, котрі були в ту ніч на дискотеці, мусить не стояти осторонь і дізнатись, що знає про це їхня дитина. Адже простіше всього сказати, що, мовляв, мій син чи донька нічого не бачили… Думаю, що справедливі та чесні батьки до цих пір могли б і самі, якщо таке уже накоїли їхні нерозумні діти, спробувати поремонтувати той паркан. Але вони, на жаль, мовчать!.. Звичайно, працівники правопорядку, які відповідають за наше село, обов'язково розберуться й покарають винних. Правда буде відкрита всій громаді Берездова і не тільки.
     А поки що нам доводиться визнати одне: усе починається з вчинків та життєвої позиції кожного з нас. Можна звинувачувати у своїх бідах і нещастях будь-кого, але якщо кожен із нас не стане робити світ навколо себе кращим, його не змінять ні Президент країни, ні сільський голова...
     Сергій ОПАНАСЮК, керівник проекту"Birchen Miracle"
     Берездівського нвк.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік