Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 05.07.2012 «СОНЦЕ. РАДІСТЬ. КРАСА»

Так називався Міжнародний дитячий фестиваль, що відбувся 15 червня у м.Несебр, Болгарія, у якому взяли участь вихованці нашого Будинку дитячої творчості
     У цей день місцева площа заповнювалася учасниками миттєво, їхня кількість просто вражала, адже лише Хмельницьку область представляли учасники із міст Славути, Шепетівки, Ізяслава, Нетішина, Хмельницького, Старокостянтинова, Волочиська, Кам’янця-Подільського та інших. Наше місто презентували середня група зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» (керівник Алла Терентьєва) та солісти зразкового театру естрадної пісні «Водограй» (керівник Оксана Турчак).
     Програма заходів була доволі насиченою. 16 червня відбувся перший конкурсний день, який був поділений на шість концертів з хореографії, середньої категорії. 17 та 18 червня демонстрували свої таланти солісти з вокалу. У середній та старшій вікових категоріях змагалися по 60 учасників.
     Найбільш довгоочікуваною подією був гала-концерт, який відбувся 19 червня. На ньому можна було почути результати всього фестивалю, які для славутських виконавців виявилися неабияк вражаючими: 1 місце - Микола Левін, 2 місце - Олександра Волошина – саме такі почесні місця вибороли, незважаючи на величезну кількість учасників, солісти зразкового театру естрадної пісні «Водограй». Не менш почесне, 8 місце, отримали учасники зразкового хореографічного ансамблю «Альянс», адже у них суперників було ще більше.
     Задоволені, щасливі й засмаглі, учасники поїздки повернулися до свого рідного міста 23 червня. Ще їдучи в автобусі, діти планували свою поїздку та можливі виступи наступного року в Болгарії. Тож сподіваємося, що ця їхня мрія здійсниться.
     Людмила ЗАДВОРНА, заступник директора БДТ.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік