Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.06.2012 МОЄ РІДНЕ СЕЛО

“Моє рідне село ” - така пісня на слова Надії Білоус та музику Івана Білоуса була виконана хором ветеранів у переповненому залі клубу с.Колом’є в день 67-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Слова і мелодія її ніби закликали: любімо села, любім свою Україну з її краєвидами, чудовою природою, лісами, озерами, полями – чорноземами! А особливо з її людьми – трудівниками, працелюбами, котрих дедалі меншає. Так, село старіє, вироджується. Та не все в нас так погано, є й позитиви. Я бачу, як село бореться - виживає. Нарешті, почали повертатись у села мешканці міст. Та й багато громадян нині виявляють бажання будуватись на селі, займатись сільським господарством, утримувати худобу, птицю на земельних ділянках, вирощувати картоплю, овочі та інше. Все це - для своїх потреб і статків. Так люди прагнуть самостійно розв’язати матеріальні проблеми своїх родин. А разом із тим - отримують задоволення від результатів своєї праці
     Бо й справді, як приємно вийти на город і побачити на грядці повний вітамінний стіл – редиску, салати, петрушку, цибулю, огірки, помідори, перець. Це ще не повний перелік. І все це - своє, свіженьке, екологічно чисте!
     Оживає село завдяки людям. Ось у нас в Колом’ї функціонують клуб, бібліотека, медичний пункт, магазин з великим асортиментом товарів. На черзі – відкриття оздоровчого комплексу. Ремонтуються дороги, наводиться благоустрій. Гарно прижились, зразково ведуть сільське госпо- дарство, а також допомагають в обробітку земельних ділянок престарілим громадянам Радчук Володимир, Іванець Олександр, Бондаренко Віктор, Дмитрійчук Василь та інші. Праця звеличує, окриляє людину!
     Згадую колишнє гасло «Хто не робить, той не їсть». На жаль, у нас нині буває протилежне. Особливу увагу хочеться звернути на нашу молодь. Нерідко бачу, як біля магазину молоді дівчата та хлопці розпивають пиво, курять, не реагуючи на зауваження старших. В сучасних кіносеріалах також можна побачити все негативне. Як побороти це ганебне явище – хворобу віку? Думаю над цим, аналізую… І знову приходжу до висновку – не все так погано в нашому селі, відбуваються і тут зміни на краще. Все менше й менше стає залежних від алкоголізму, куріння. Запитую якось у свого сусіда Б.Г.Микульського:
     - Як тобі, Борисе Григоровичу, вдалося подолати всемогутнього зеленого змія? Маючи великі можливості, перебуваючи при владі, Михайло Горбачов не зумів цього. А ти?
     - Можу відповісти і порадити іншим дуже коротко: як хочеш жити, покинь курити і горілку пити, - відповів він мені щиро. - У мене ця хвороба почалася давно, затягувала в свої тенети. Та й дружки «собутильники» (котрих на світі уже половини немає!) завжди були тут як тут. Почались неполадки в сім’ї, на роботі. Встаючи вранці, у мене була лише одна проблема: де і за що похмелитись? Хвороба прогресувала, здоров’я почало підводити. Почастішали похорони тих же дружків. Все це й підштовхнуло мене поставити на цьому крапку. Без допомоги лікарів, без вживання лікарських препаратів. Уже 5 років не курю, не вживаю спиртного. В сім’ї - мир, злагода, достаток. Ведемо сільське господарство, утримуємо худобу: свиней, птицю, кролів. Скажу чесно, я як народився вдруге на світ. У вільний час (а його дуже мало) читаю літературу, займаюсь спортом, рибальством, ходжу до лісу. Тепер нікому не повірю, що не можна позбутись цієї хвороби – алкоголізму. За життя потрібно боротись!
     Аналогічне становище було і в Бондаренка Віктора. Дійшло до ультиматуму: бути чи не бути? Сім’я чи горілка? Здоровий глузд переборов. Уже більше 5 років не курить, не вживає алкоголю. Тепер він - шанована в селі людина (уже почав вітатися ще здалеку). Із свіжою головою сідає за кермо автомобіля, зібрав міні-трактора. Розумно ведуть сільське господарство - утримують корову, свиней, птицю. Допомагає в обробітку земельних ділянок престарілим ветеранам.. Вдома – мир, злагода, спокій. Таких би в селі побільше!
     Наслідували приклад Бондаренка односельчани Господинюк Іван, Денесюк Юрій, Микульський Віктор, Бондаренко Віталій та інші. Так що зелений змій не такий уже й страшний. Його можна подолати! Була б лише на це сила волі. І бажання!
     Борис ІВАНЮК, (на фото, надісланому автором, – нині у селі на місці колишньої лазні, яка згоріла, будується сучасний
     оздоровчий комплекс).


  коментарі: 3

виктор : а было бы здорово если бы рожденные в селах туда вернулись.и села возродились и меньше воров стало.где родился там и живи и делай все для процветания своей родины  (написано 29.06.2012 в 22:23 з адреси:  178.213.174.61)
селянин : ... і паспорти селянам не видавати. Як колись при совдепії. І норму буряків або цикорію заїбенити, щоб той селянин загнувся там разом з дітьми. Проходили вже, дякуємо виктору за ініціативу.  (написано 30.06.2012 в 07:49 з адреси:  11-125-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 6 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік