Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Страховий юридичний полі...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 29.06.2012 ЩО СВЯТКУЄМО?

Український календар майорить святами: професійними, релігійними, традиційними, ювілеями і так далі і тому подібне. Практично кожен день відмічений одним, а частіше - двома, трьома, а то й більшим числом свят. Причому, підходимо ми до святкувального процесу із притаман- ними тільки нам, українцям, толерантністю, щедрістю та запасливістю. Викреслити бодай одне радянське свято - рука не піднімається; знову ж таки незалежна Україна запровадила свої (не знаю, як і рахувати, чи десятками, чи вже за сотню перевалило); а про закордонні (дні закоханих, хелоуїни тощо) взагалі мовчу - приживаються із першого ж посіву, навіть культивувати не потрібно. Ось і виходить, що свят у нас - досхочу.
     Ну, скажіть, у якій ще країні святкують: 23 лютого - День захисника Вітчизни, 26 березня - День внутрішніх військ МВС України, 28 травня - День прикордонника, 1 липня - День військ Протиповітряної оборони та День Військово-морських сил України, 29 липня - День флоту України, 2 серпня - День аеромобільних військ України, 5 серпня - День Повітряних Збройних сил України, 8 серпня - День військ зв'язку, 7 вересня - День військового розвідника, 9 вересня - День танкістів, 3 листопада - День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ, 6 грудня - День Збройних сил України, 12 грудня - День сухопутних військ Збройних сил України. Бійтесь, вороги! Ми, як добре посвяткуємо, то ніякі танки із літаками нам не потрібні. І так всіх переможемо!
     А взагалі у мене закрадається підозра, що таким чином ми боремося із економічною кризою. Дуже зручно. Тільки задумався про негаразди, відразу відкривай календар (...святкуй, святкуй, святкуй! А там - якось воно буде). Ну, а якщо серйозно - свята нам, безперечно, потрібні. Можливо, і не в такій кількості. Проте, гадаю, це - справа часу. Деякі відійдуть, деякі відсіються, а деякі ми самі не захочемо святкувати.
     Оксана КОНОНЮК, м.Нетішин.
     


  коментарі: 1

Олександр : А про свято про яке Бог сказав "Пам`ятай!" забули.
      Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
      Шість день працюй і роби всю працю свою,
      а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх.
      Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
     (Вих.20:8-11) 
(написано 08.08.2012 в 17:41 з адреси:  46.119.47.250)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6856
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік