Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.06.2012 ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ «ВЕСЕЛКОВОЮ РЕСПУБЛІКОЮ»

Три тижні в Славуті працював табір праці та відпочинку «Веселкова республіка» Будинку дитячої творчості, який зібрав у своїх загонах близько 130 веселих та працьовитих, дружних та активних представників славутської юні. Весь період роботи табору постійно супроводжували дітей його керівники: Людмила Задворна, Оксана Лук’янчук, Світлана Рибіцька, Вікторія Березюк, Людмила Захарчук, Людмила Романюк, Людмила Дунайчук, Тетяна Губенко. Активно сприяли відпочинку також вчителі загальноосвітніх закладів міста.
     І ось 18 червня дійшла до фінішу своєї роботи чергова табірна зміна. Протягом цього часу вихованці табору вміло поєднували відпочинок та працю.
     Під час прощальної лінійки голови загонів «Аква-віта», «Смайл», «Бджоли», «Живчик» урочисто відрапортували про готовність до її проведення. І в останній раз для цієї веселкової зміни дзвінко лунали табірні девізи та речівки, які надавали юним трударям сил та натхнення.
     Щороку з нагоди завершення роботи «Веселкової республіки» вітають таборівців із останнім днем у таборі почесні гості. Завітали до дітей міський голова Славути Василь Сидор та заступник начальника управління освіти міськвиконкому Наталія Пшетоцька. Звернулася до своїх вихованців і директор БДТ Ірина Руденко. Усі разом вони із гордістю дякували учасникам «Веселкової республіки» за їх старання та наполегливу працю, яку вони виконували, незважаючи навіть на примхи літньої погоди, а також керівникам табору, які всіляко сприяли гарному та корисному дозвіллю дітей.
     Гості заходу мали можливість проглянути відеоряд, у якому були відібрані різноманітні моменти із життя табору. Цікавого для перегляду було багато, адже за весь час перебування у «Веселковій республіці» юні, веселі та пра- цьовиті її учасники не лише відпочивали, а й зробили немало корисних справ для рідного міста. За час роботи табору вони почистили від сміття мікрорайони «Сонячний» та «Військове містечко», трудилися, прибираючи лісові масиви, прибережні смуги навколо місцевих річок, та багато іншого.
     Традиційно в день завершення табірної зміни міський голова Василь Сидор вручив юним громадянам Славути грошові винагороди, які вони чесно заслужили своєю працею та активністю. Не обійшлося на святі і без творчих подарунків, які у вигляді музичних і танцювальних номе- рів підготували талановиті вихо- ванці Будинку дитячої творчості.
     На прощання учасники табору передавали один одному живий вогонь, а разом із ним – гарні дружні побажання. Без сумніву, тепло цього вогника ще довго зігріватиме кожного з них приємними спогадами. І хоч прощатися завжди сумно, учасникам «Веселкової республіки» немає приводу для печалі, адже закривають вони табірну зміну-2012 лише добрими справами. У свою чергу, ми цінуємо усі їхні старання та бажаємо приємного проведення часу під час літних канікул.
     Ольга ЛИСА, прес-секретар міськвиконкому.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік