Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.06.2012 СЕСІЯ ПРОЙШЛА КОНСТРУКТИВНО

21 червня відбулося засідання шістнадцятої сесії Славутської районної ради. Відкрив і вів її роботу голова районної ради Леонід Радзивілюк. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олег Несен, заступник голови районної ради Петро Притуляк, депутати, сільські голови, керівники державних органів, установ, організацій, відділів і служб РДА та представники ЗМІ.
     
     Леонід Анатолійович офіційно представив усім присутнім новопризначеного керівника апарату райдержадміністрації Наталію Олексіївну Войтюк та керуючого справами виконавчого апарату районної ради Оксану Віталіївну Олінійчук. Далі запропонував приступити до розгляду порядку денного, до якого було включено 18 питань. Від фракції ВО «Батьківщина» надійшла пропозиція розглянути і прийняти на сесії звернення до Верховної Ради України з приводу схвалення у першому читанні закону Ківалова-Колесніченка про мови. Відбулось голосування, чи вклю-чати дане питання до порядку денного. Пропозиція не була прийнята. І десять депутатів, які представляють в районній раді опозиційні до нинішньої влади політичні сили, демонстративно залишили залу Будинку рад. Хоча, на конструктивній роботі ради цей демарш не позначився. Кворум для прийняття важливих рішень із намічених порядком денних питань був наявний.
     Отож, під час засідання сесії було розглянуто низку актуальних питань. Зокрема, на депутатський запит, що сто- сувався використання земельних ресурсів Мухарівської сільської ради, свій коментар надав міжрайонний прокурор В.С.Мушинський. До честі Славутської прокуратури, завдяки її зусиллям Апеляційний суд Хмельницької області визнав недійсними договори і скасував 18 державних актів на землю цієї сільської ради, виданих безоплатно громадянам.
     Далі сесія розглянула питання про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік і затвердила Порядок використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки громадським, ветеранським організаціям району (інформувала начальник фінансового управління В.І.Кухарчук).
     Розглянули депутати і питання про реорганізацію фельдшерських пунктів у селах Хоровиця та Яблунівка; внесли зміни до регламенту районної ради; ліквідували районну професійну комісію з питань створення фермерських господарств; надали згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад району систем газифікації. А також заслухали Програму поводження з твердими побутовими відходами в Славутському районі на 2012-2016 роки (інформувала О.Ю.Медуха, начальник відділу розвитку інфраструктури району РДА) і прийняли її до дії. Про хід виконання Програми підтримки малого підприємництва в Славутському районі на 2011-2012 роки в минулому році інформувала Н.М.Сорочук, в.о. начальника управління економіки РДА. Сесія внесла також доповнення до Програми розвитку земельних відносин на 2011-2015 роки. Вирішено було позитивно й звернення щодо акредитації районною радою журналістів обласної газети «Поділля». А от на звернення КП «УКБ обласної ради» про прийняття на баланс недобудованих об’єктів у нашому районі депутати відреагували негативно і не дали згоди на це.
     Насамкінець сесія районної ради внесла зміни до рішення ради від 5 квітня 2012 року №10-15/2012 «Про ліквідацію комунального підприємства Славутська міжлікарняна аптека №177»; затвердила розпорядження голови районної ради «Про надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району» від 19.04.2012 року №53, від 24.04.2012 року №57 від 29.05.2012 року №71.
     Віра МАЛЬЧУК.
     


  коментарі: 4

Слпавутчанин : Яке конструктивно! Що ви, як страуси голову в пісок ховаєте! Ви, запроданці разом з Мальчук, ви щойно продали рідню матір - мову! Ганьба вам, лицеміри і фарисеї!!!  (написано 29.06.2012 в 16:45 з адреси:  201-179-132-95.pool.ukrtel.net)
злий : Конструктивісти, блін!!!
     сайт 
(написано 29.06.2012 в 20:37 з адреси:  244-142-132-95.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : Пропоную Вірі Олександровні в наступному номері своєї газети в рубриці "Калина" описати красу української мови. Портрет фарисея таким чином буде повністтю довершений.  (написано 02.07.2012 в 08:33 з адреси:  178.213.174.61)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік