Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.06.2012 ТОЙ, ЩО ІДЕ ПОПЕРЕДУ

Останнім часом все частіше з різних – переможних! – причин стало зустрічатися прізвище молодого педагога Сергія Опанасюка. Назвемо лише декілька зі здобутих ним вершин. Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор». Виступ на секційному відділенні Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій та диплом переможця у ньому. Участь у республіканському конкурсі на найкращий авторський освітній Інтернет-сайт. До слова, щодо останнього, то минулорічної весни на Славутчині було організовано районний конкурс сайтів навчальних закладів та освітніх установ. І що ви думаєте? Адміністратор сайта Берездівського нвк Сергій Опанасюк переміг з-поміж колег відразу у двох номінаціях: сайтів вчителів та позашкільних установ!
     І нарешті головне нещодавно у Миколаєві було підбито підсумки ХV Національного конкурсу шкільних газет, участь у якому взяли 3011(!) учнівських ЗМІ. Приємно, що подоляни не пасли на ньому задніх, адже в числі переможців названо й прес-центр Кам’янець-Подільської зош №10. А от у номінації «Краща електронна газета» першість здобуло електронне «Березове диво» прес-центру «Bircen Miracle» Берездівського нвк Славутського району. І як тут не поставити окличний знак! Залишається лише дослідити, звідкіля ж з’являються вчителі-новатори і як народився цей берездівський (чи “березовий”?) феномен.
     Це його рідні село і школа. В статусі випускника Сергій й гадки не мав, що повернеться до неї вчителем: у майбутньому бачив себе спортивним журналістом, а ще краще – істориком-науковцем. Тож вступив до Рівненського інституту слов’янознавства, про викладацький рівень у якому згодом склав найкращі враження. Промовистий штрих: маючи зі школи знання німецької мови, Сергій впродовж навчання в інститутських стінах опанував ще й англійську! Тож у рідну альма-матер повернувся вчителем історії та іноземних мов. Як це сталося? Студент С.Опанасюк був на той час, у 2003-му, лише на 2-му курсі, а тут покликав його назад в школу тодішній її директор Сергій Андронович Яцюк, якого наш молодий герой безмірно поважав…
     - Не зміг йому відмовити. Звісно, жаль було покидати веселе студентське життя, поїздки в археологічні експедиції, - зізнається нині Сергій Вікторович. – В той же час захотілося самостійності. Любов до рідних школи і села теж зіграла свою роль. Тож вибір зробив, і шальки терезів перехилились на користь педагогіки. Так у 20 років став класним керівником у дев’ятикласників. Інтуїтивно поставив у якийсь момент на перше місце дисципліну в поєднанні з виховним процесом. Надалі впродовж років йшов до усвідомлення того, що таке справжня робота з дітьми.
     Сергій Опанасюк і нині переконаний: почавши вчителювати у такому юному віці, мав би значно менше шансів стати справжнім педагогом, якби не підтримка старших колег – освітянськими взірцями стали для нього Анатолій Дем’янович Горанський, Світлана Володимирівна Мосіюк, Василь Володимирович Савченко, нині покійний Олександр Миколайович Власюк (він викладав фізику, а його син Сергій нині навчає дітлахів інформатиці). З роками наш герой зрозумів, що не помилився у виборі професії. Надихало бажання дати учням щось нове…
     Так 6 літ тому виник проект «Березове диво». Він починався як гурток англійської мови й співпав у часі зі створенням шкільного сайта. Була заснована учнівська команда, котра щороку оновлюється. Охопили різні напрямки діяльності як от історичне краєзнавство, веб-дизайн та «Інтелектуали», «Юний дослідник» і «Юний журналіст». Особливим штрихом стало проведення інтелектуальних конкурсів – у школі впродовж року їх відбувається 6 плюс кубок села, плюс два Інтернет-конкурси (один із яких - англомовний) із перевірки загальної ерудиції. Причому, конкурсантами стають не лише юні берездівчани чи учні Хмельнич- чини, а школярі зі всієї України!
     Тож про Славутський район і Берездівський нвк уже вдосталь дізналися в освітньому просторі держави, адже впродовж лише цього року команда С.Опанасюка взяла участь у п’яти всеукраїнських конкурсах і фестивалях. Донеччина, Черкаси, Миколаїв – де лишень не побували зі своїм, тепер уже уславленим, «Березовим дивом»… Сергій Вікторович, між тим, вже будує плани на новий навчальний рік: розвивати і далі проект, створити ще один гурток (фотографічний), щомісячне видання електронної газети у друкованому вигляді, й надалі розвивати власні Інтернет-конкурси. Звісно, тут не обійтися без підтримки методичного кабінету відділу освіти – дієва співпраця у нашого співрозмовника склалася з Оленою Тітор, Ганною Жур, а також профспілковим лідером освітян району Василем Власюком.
     Немала запорука успіхів Сергія Опанасюка в тому, що його розуміють і підтримують в родині. Дружина Олена Василівна – не просто педагог (викладає хімію), а й творча особистість: світлини із її неперевершеними виробами з бісеру забезпечують велику відвідуваність сайта Берездівського нвк. Вона теж активно працює в проекті, допомагає учням в науковій роботі, відповідаючи за напрямок «Творча майстерня». За напруженою роботою вчительське подружжя й не помітило, як підріс їхній синок, – через декілька місяців Сашко стане першокласником. Для Наталки Гриценюк, рідної сестрички нашого героя, цей навчальний рік став випускним у класі, де Сергій Вікторович є класним керівником… Тож нехай всі вони будуть щасливі!
     Валентина ЗАВАДСЬКА.  коментарі: 1

злий : А новатор справа, чи зліва? :-)  (написано 29.06.2012 в 20:39 з адреси:  244-142-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік