Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.06.2012 А МИ ГРАЛИ У ФУТБОЛ…

Неділя. На Ганнопільському базарі як завше гамірно. Люди метушаться туди-сюди, а звідкілясь доносяться звуки музики. Направляюся до парку, а там, на стадіоні, азартна молодь готується до гри з міні-футболу. Хлопці пасують м’ячами, вигукуючи фрази на кшталт «гол», «бий», «аут» тощо, а на сонці виблискують нагороди, якими от-от будуть відзначені переможці.
     Ось так ганнопільчани, а разом із ними іногородні учасники та вболівальники розпочали святкування Дня молоді. Організаторами заходу виступили Ганнопільська сільська рада та ТОВ «СГП «Дніпро». На змагання з міні-футболу прибуло 9 команд, кожна з яких репрезентувала своє село. За словами заступника генерального директора ТОВ «СГП «Дніпро» Олександра Пономаренка, переможцем може бути хтось один, а це означає, що гра покаже, хто кращий і вправніший.
     «Вітаю учасників гри, а також молодь передусім із Днем молоді! Будьте активними, творчими й свобідними. А командам бажаю показати хороший футбол!» – звернувся голова ганнопільської сільської ради Олег Семенюк.
     За умовами футбольної гри до другого туру проходила та команда, яка перемагала у свого суперника за кількістю забитих голів. Команда «Дніпро», за рішенням колегії, автоматично потрапила до півфіналу, оскільки міні-футбол відбувався за сприяння генерального директора ТОВ «СГП «Дніпро» Сергія Старікова. Один тайм тривав 15 хвилин, а перерва – 3-5хв.
     З перших миттєвостей гри вболівальники та глядачі розділилися, оскільки змагання між командами проходили на двох футбольних полях. У дорослих була своя гра, а у дітлахів – можливість пригоститися безкоштовним морозивом. До того ж, маленькі хлопчаки грали також у такий собі дитячий футбол. А з того раділи батьки.
     Шукаю для себе зручне місце. Сідаю якнайзручніше на зеленій траві і вболіваю - то за команду в червоній формі, а то за ту, що в синій… І от результати після першого туру: Малий Скнит – Красносілка 9:2; Понора – Глинники 1:5; Соснівка – Досін 0:4; Ганнопіль – Хоросток 1:8.
     Другий тур тривав більш напружено, бо кожна команда намагалася продемонструвати себе і свої сили у футболі. Довгоочікуваний фінал був захоплюючим, оскільки змагалися найвитриваліші футболісти. Судив фінальну гру Сергій Лаврук, арбітр другої категорії. І ось він, момент істини! Кубок із міні-футболу, а відтак перше призове місце, медалі та грамоти виборола команда Хоростка, друге місце та срібні медалі отримала команда Малого Скниту, третє місце і бронзу взяла команда Досіна. Капітан команди Хоростка Анатолій Власюк каже: «Футбол був цікавим. Ми мали достойних суперників, але нам вдалося сформувати гарну міні-збірну, кожен гравець якої показав, на що він спроможний. Розумієте, справа в тому, що футболісти на полі мають завжди підтримувати контакт, щоб обіграти суперника, що нам і вдалося зробити».
      Після завершення футболу молодь мала нагоду взяти участь в караоке, яке організували вчитель Ганнопільського нвк Микола Самчук та завідувач сільського будинку культури Валентина Войтюк. Окрім цього, проводилися різноманітні змагання, наприклад, перетягу- вання каната, у якому розділили призове місце Ганнопіль та Малий Скнит, а також ігри та конкурси, де кожен учасник отримував подарунок від ТОВ «СГП «Дніпро».
     День молоді вдався на славу! В ганнопільчан залишилося побажання, щоб подібного роду святкування відбувалися часті- ше, бо це – справжній активний відпочинок не лише для сільської молоді, дітей, але й дорослих.
     Валентина КОВАЛЬЧУК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік