Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.06.2012 ОБГОВОРЮЄМО ПЛАН РОБОТИ

Нагадаємо перелік питань, які згідно з проектом плану роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року передбачається розглянути на засіданнях колегії районної державної адміністрації:
     26 липня: 1) про хід виконання районного бюджету за підсумками І півріччя 2012 року; 2) про стан підготовки і проведення збирання урожаю 2012 року; 3) звіт начальника служби у справах дітей РДА С.Мороза про забезпечення організації роботи служби.
      30 серпня: 1) про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Славутського району на 2012 рік у І півріччі 2012 року; 2) про стан підготовки дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів району до нового 2012/2013 навчального року;
     3) про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Крупецької сільської ради; 4) про підсумки роботи зі зверненнями громадян у РДА в І півріччі 2012 року; 5) про стан виконав- ської дисципліни у відділах, секторах апарату та інших структурних підрозділах РДА у ІІ кварталі 2012 року.
     27 вересня: 1) про проведену в районі роботу з питань ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати та підвищення рівня оплати праці; 2) про хід виконання розпорядження голови РДА від 29.02.12 №297/2012-р "Про стан роботи з питань профілактики злочинності, запобігання та протидії корупції в районі у 2011 році та завдання на 2012 рік"; 3) про підготовку об’єктів соціальної сфери району до роботи у зимових умовах 2012/2013 року; 4) про план роботи РДА на V квартал 2012 року.
     З іншими заходами, які плануються для здійснення протягом кварталу, можна ознайомитись на веб-сторінці Славутської районної державної адміністрації (slavuta-rda.com) в розділі Славутська РДА.
     Зауваження та пропозиції просимо надсилати відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА для врахування при доопрацюванні проекту плану роботи.
     Н. ВОЙТЮК,
     керівник апарату РДА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 4 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік