Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.06.2012 «ХАРАКТЕР У НЬОГО НЕСТРИМНИЙ…»

Так Ліна Анатоліївна Пугаченко із Бачманівки (всі імена та прізвища, окрім даних загиблого, в публікації змінені. – Авт.) мусила в ході судового засідання пояснювати обставини трагедії, що сталася у родині, коли через декілька годин після бійки зі старшим сином (це про його гарячкуватість вона свідчила) смерть забрала її чоловіка. Судово-медична екс- пертиза беззастережно довела, що існує безпосередній зв’язок між загибеллю 54-літнього Миколи Івановича Марчука та отриманими ним напередодні тяжкими тілесними ушкодженнями у вигляді закритої травми живота із розривами тонкого кишківника. Ударів ногами по всьому тілу того серпневого дня (все трапилось минулорічного літа) він отримав вдосталь…
     Звісно, про вбивство ніхто не думав і його не планував. Але людини не стало. Жінка втратила чоловіка, із яким прожила 8 літ, її сина за смерть вітчима позбавлено волі на 4 роки - і це ще йому пощастило отримати такий строк. Вдивляюсь у фототаблиці в томі кримінальної справи: хоч і невеличка, але ошатна хатина із квітами на підвіконні, на порозі якої побились чоловіки. Засуджений Олексій Пугаченко сам привів сюди свого часу Івана Марчука, бо обидва на той час працювали в Славуті охоронцями, познайомив із матір’ю, і… Невдовзі Микола Іванович перебрався в Бачманівку, став своїм у родині Пугаченків. Загиблий добре ставився до дітей Ліни Анатоліївни (в будинку разом із матір’ю мешкає неодружений молодший син Василь), ні в чому їм не відмовляв. От тільки їх дратувало, коли вітчим час від часу заводив мову, що скоро перепише хату на себе й стане в ній повноправним господарем…
     Подальші події розгорталися на очах Василя Пугаченка, тож дослідимо його свідчення. «Того дня Олексій приїхав у село, і ми, троє чоловіків, пішли до сільради копати траншею під газ. Повернувшись додому, розпили півлітра горілки. Сварка між братом і вітчимом розгорілась після його слів про хату. Олексій став казати, що ніхто не дасть її переписати, але Марчук не вгамовувався. В хід пішли кулаки. Мати намагалась їх розборонити, після чого з’ясування стосунків відбувалось у вітальні. Коли вітчим впав, то брат став його бити ногами. Я і мати намагались Олексія відтягнути, проте він ніяк не міг зупинитись. Нарешті ми якось його заспокоїли. Після побиття Марчук свідомості не втратив: він ліг на диван і з нього не вставав. Ні на що не жалівся, не просився в лікарню чи щоб ми викликали «шви- дку». Більше його ніхто не чіпав. Єдине, я бачив, що у нього з носа йшла кров. Закривавлена була і сорочка - я ще давав йому рушника…»
     Тобто, ніхто у родині не відчув небезпеки і не очікував фатальної розв’язки. Під вечір зайшов сусід. На столі знову з’явилася пляшка. Микола Іванович не став приєднуватись до компанії, але йому келешка принесли на диван, переконали випити. Пригадалися слова Ліни Анатоліївни: «Він тричі попросив води. За третім разом я не встигла кварти поставити, а він уже мертвий. Ні на які болі не жалувався – раптово помер і все. Нічого мені не сказав…»
     Навіть неспеціалістові зрозуміло, що за таких внутрішніх ушкоджень (згадаймо про розрив кишківника) чоловікові навряд чи можна було давати пити. Та ще й горілку підносити… Між тим, оковита того дня супроводжувала всіх учасників цієї драми з ранку до вечора. Якби не були нею «підігріті», то, можливо, нічого б і не сталося.
     Брати Пугаченки ввечері виїхали з Бачманівки на Славуту - Олексій мешкав майже в центрі міста з дружиною і двома дітьми. Певний час працював на «Будфарфорі», звідки був звільнений за прогули. Йому зателефонували о третій ночі і повідомили, що Марчук помер. Пугаченко написав явку з повинною, в якій щиро розкаявся у вчиненому. На час слідства його заарештували. А от на суді вину свою визнав частково, наполягаючи, що діяв в межах самооборони. В тон йому свідчила й мати: «Олексій свого часу зазнав травми – 7 днів лежав без свідомості, після чого став дратівливим. Трохи психував, ну, голова у нього не в порядку…»
     Вирок було зачитано 26 січня ц.р. І хоч сторона обвинувачення просила покарати О.Пугаченка на 7 років позбавлення волі, проте з’явилися аргументи щодо протиправної поведінки загиблого, який нібито перший почав бійку. Пригадалися Олексієва травма дворічної давнини й те, що він стоїть на обліку в психіатра. В результаті – 4 роки за гратами. Слід сказати, що з огляду на це в обласну колегію суддів палати кримінальних справ як прокуратурою, так і протилежною стороною на вищезазначений вирок були подані апеляції стосовно збільшення або зменшення строку покарання. Засідання у Хмельницькому відбулося 25 квітня. На нього зі слідчого ізолятора був доставлений О.Пугаченко. В результаті вирок Славутського суду залишено без змін, а обидві апеляції залишені без задоволення.
     Валентина АНДРІЄНКО.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік