Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.06.2012 З ПІСЛЯСВЯТОМ, МОЛОДЬ! АБО РОЗДУМИ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ


     В останню неділю червня вся країна святкувала День молоді. А мені стало просто цікаво, з якого по який вік людину можна вважати молодою? Конституція говорить, що дитиною вважають особу до 18 років. Отже молодь - це громадяни після 18. Думаю, до молоді можна віднести ще хоча б учнів старших класів, 16-17 років. Але ж не тих, кому 13-15!
      Сподіваюся, читачі зі мною погодяться, що до 16 усі хлопці та дівчата – ще діти. Якщо ж це так, тоді як можна відпускати дітей святкувати День молоді?! Це просто безглуздо і нелогічно. Було б добре, коли б вони празникували цей день морозивом і солодощами… Але ж ні! Усі без винятку підлітки цей день відзначають з пивом у руках і цигаркою в роті.
      Я ще можу зрозуміти хлопців, але не дівчат, яким ледве минуло 15. Дивно чи не так - вони вже не вміють жити без цигарок. Усе їхнє “святкування” зводиться до одного. Просто жах охоплює, коли подумаю, що вони - майбутні матері. Мені соромно за таких дівчат!
     Я, звичайно, розумію, що зараз діти дорослішають швидше. Але ж не настільки. Отож, хочу запитати батьків: як можна дітей, які ледве закінчили сьомий-восьмий клас, відпускати до клубу? Це ж очевидно, що їм там не місце. Можливо, вони й гарно виховані, з порядної сім'ї… Але з першим відвідуванням клубу всі манери поведінки, вихованість відходять на другий план. Дуже важко буває встояти перед спокусою пива і цигарок. У цьому віці діти вкрай вразливі. Їм хочеться здаватися старшими. Вони вважають, що пити і курити - це по-дорослому, це круто і модно.
      Хочу відкрити маленьку таємницю для усіх дівчат і хлопців, які вважають себе молоддю. Я просто впевнена, що таких багато. Молодь – це люди, я наголошую, люди, а не діти, які закінчили школу. Всі діти, які ходять до школи, – ще школярі! І так хочеться звернутися до них: не спішіть ставати молодими, побудьте дітьми, повірте, що дитинство - це найкраща пора життя.
     Ще хочу сказати дещо особисто дівчатам, які курять і вживають алкоголь. Таких дівчат більшість хлопців вважають легкодоступними. Вони ніколи не будуть сприймати вас усерйоз. За моїм особистим спостереженням, тільки 15% хлопців подобаються дівчата, які курять. Робіть висновки, дівчатка!
     Отже, здається, ми розібрались, що відповідно до Конституції України молодість починається після закінчення школи. Коли ж вона закінчується? Думаю, про закінчення молодості я напишу тоді, коли вона закінчиться і в мене... А поки що вітаю молодь з нашим, можна сказати, професійним післясвятом. Чого побажати?.. Та, мабуть, завжди думати головою, перш ніж приймати те чи інше рішення.
     Тетяна МАЗЯРЧУК, випускниця Горицького нвк.
     Фото із архіву авторки.
     


  коментарі: 1

калашников : какая прекрасная девушка.и внешность и ум гармоничны.я грешным делом подумал что будущего в украине нет.ошибся.есть.если есть такие девушки не все потеряно.всего хорошего тебе в жизни.  (написано 30.06.2012 в 05:29 з адреси:  178.213.174.61)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік