Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 27.06.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: НАВІТЬ «ВОЛЯЧІЙ ТЕРПЕЦЬ» УРИВАЄТЬСЯ

Парламентські події п’ятого червня 2012 року вкотре засвідчили той факт, що у вищому законодавчому органі нашої держави панує антиукраїнська більшість – надзвичайно цинічна, агресивна й добре вишколена.
     
     В той день стало зрозумілим також і те, що заради консервації свого панування, ця більшість готова перейти межу - випробувати на міцність … територіальну цілісність власної країни.
     
     Боязнь і категоричне несприйняття української незалежності, ненависть до української нації, злісна ворожість до української мови, культури, історії – ось далеко неповний перелік почуттів, якими насправді керувалися 234-ри кнопкодави під час ухвалення сумнозвісного законопроекту Колісніченка –Ківалова (в народі: Ка-Ка).
     
     Чи усвідомлювали ці люди всю повноту відповідальності за свої дії – питання риторичне. Українофобія, на жаль, річ ірраціональна.
     
     Якщо «Ка-Ка» буде таки проголосований в другому читанні і не дай Боже(!) підписаний Президентом, це означатиме лише одне – гарант Конституції Віктор Федорович Янукович став співучасником тяжкого злочину проти основ національної безпеки, передбаченого Кримінальним кодексом України. Як у такому випадку поведе себе країна – спрогнозувати важко. Все залежатиме від ступеню сприйняття «мовного сепаратизму» кожним її громадянином.
     
     Добре це чи погано, але українці, в своїй переважній більшості, є народом терплячим, іноді занадто терплячим. Проте навіть «волячий терпець» уривається. І про це слід пам’ятати всім видимим і прихованим українофобам!
     
     Ігор Піголь, м.Славута
     


Розміщено:
Ігор  
+380972586091   slavuta3000@ukr.net


  коментарі: 5

патриот : а може раніше геть банду злодіів на всіх рівнях влади.злодій що украінський що російський однаковий.а ще деяким службовцям потрібно для початку вивчити рідну мову а то заборонять російську і вони оніміють.  (написано 28.06.2012 в 04:57 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
злий : А хіба районні депутати кращі?
      сайт 
(написано 29.06.2012 в 20:48 з адреси:  244-142-132-95.pool.ukrtel.net)
патріот : міські депутати також не краще ніж азаров розмовляють а мер взірець украінця по мові.  (написано 29.06.2012 в 22:47 з адреси:  178.213.174.61)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік