Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.06.2012 

Із нетерпінням чекали славутські діти на відкриття наметового містечка, організованого у рамках проекту «Козацький гарт». Розпочало воно свою роботу 11 червня на базі ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей». Протягом чотирьох днів у містечку було розташовано близько 25 наметів, у яких із задоволенням перебували більше 120 дітей
     
     Організували такий відпочинок для школярів колектив управління освіти виконавчого комітету міської ради та працівники загальноосвітніх закладів міста. Активно сприяла у проведенні заходу Міжнародна громадська організація «Козацтво Запорозьке» на чолі із міським головою Славути В.Б.Сидором.
     На урочистому відкриті роботи наметового містечка зібралися всі його учасники, а також почесні гості: міський голова Василь Сидор, його заступник Василь Остапчук, начальник управління освіти міськвиконкому Валентина Сабінська, начальник управління культури Сергій Сакалюк, директор Славутської ДЮСШ Валентин Келюх, начальник військового комісаріату Ігор Євтушок.
     Цікавим було знайомство із загонами загальноосвітніх шкіл, презентацію яких провів начальник наметового містечка Юрій Бондарчук. Весело та дзвінко лунали табірні пісні козацьких куренів «Соколята» ЗОШ №1, «Молода січ» НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія», «Нащадки козаків» ЗОШ №3, «Нащадки» ЗОШ №4, «Джура» НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» №5, курінь ім.Дорошенка ЗОШ №6, «Козацькі нащадки» ЗОШ №7, «Молода Січ» СЗОШ №9. Представили курінь «Козацька родина» й вихованці табору праці та відпочинку Будинку дитячої творчості.
     Програма чотириденної роботи наметового містечка виявилася неабияк цікавою та насиченою. Усі бажаючі мали нагоду перевірити свою спритність та спортивну підготовку в різноманітних спортивно-розважальних конкурсах та іграх, а саме: футбольному та волейбольному турнірах, воєнізованій естафеті, майстер-класах із кінної їзди. А надвечір всі поспілкувалися навколо козацького вогнища. Варто відмітити, що з цікавістю слухали діти духовні настанови отців Петра та Богдана.
     Пізнавальними для учасників таборування були показові виступи працівників відділу міліції та пожежників.
     Останній день перебування в наметовому містечку пройшов у теплому дружньому колі, коли настав час поділитися враженнями, подякувати організаторам, керівникам наметового містечка та загонів за цікаво проведений час,подарований відпочинок, та можливість відчути справжній козацький гарт. І не важливо, хто став переможцем чи переможеним у тих чи інших змаганнях. Як вдалося з’ясувати, головне для дітей - дружба та задоволення від участі.
     Надвечір, коли всі слова були вже сказані, а подарунки вручені, усіх до єдиного об’єднав прощальний салют.
     Ольга ЛИСА, прес-секретар виконавчого комітету.
     
     Міський голова Василь Сидор висловлює слова вдячності за організацію проекту «Козацький гарт» управлінню освіти та управління культури міськвиконкому, колективам загальноосвітніх закладів міста, начальнику наметового містечка Ю.Бондарчуку, керівникам загонів С.Шаповалу, М.Пузирю, О.Степанюку, М.Сищуку, В.Сакуну, Я.Мулику, В.Калюжнюку, які усі чотири доби роботи наметового містечка перебували у ньому разом із дітьми.
     Особлива вдячність за допомогу та сприяння у проведенні заходу - генеральному директору ТОВ «Аква Родос» Григорію Петровському, отаману Славутської паланки МГО «Козацтво Запорозьке» Олександру Зарванському, директору ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» Надії Ніжнік.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік